Půjčky bez příjmů Tachov

Dobrý den, bydlím ve městě Tachov a sháním zde poskytnutí půjčky bez doložení příjmu. Zatím jsem nenašel žádnou vhodnou nabídku, která by se dala vyřídit přímo u nás ve městě Tachov nebo někde v okolí. Jediné co jsem našel, jsou půjčky přes internet. Můj problém je ale v tom, že si momentálně nemohu nechat poslat peníze na účet a potřebuji, aby půjčky byly poskytnuty bez nutnosti převodu na bankovní účet, ale musím peníze dostat v hotovosti.

Další problém je to, že nemohu poskytnout potvrzení o příjmu. Takže mě zajímají jen nabídky, kde si je možné půjčit peníze i bez doložení příjmu. Ne že bych snad neměl vůbec žádné příjmy nebo byl nezaměstnaný nebo na sociálce. To ne. Ale pracuju víceméně načerno a to mi nikdo žádné potvrzení nedá. Výplatu mám v hotovosti na ruku a tak nemám ani žádné výplatní pásky nebo výpisy z bankovního účtu, kterými bych mohl doložit svoje příjmy. Potřeboval bych půjčit alespoň 50.000 Kč, ale spokojím se i s menší částkou. Moc vám děkuju za radu

Přečtěte si také:  Zkušenost s půjčkou Via SMS

Kristián Labuda, Tachov

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online