Kde vám schválí půjčku okamžitě?

Banka, známí, rodina nebo nebankovní společnost? Sháníte někoho, kdo by vám pomohl překonat finanční krizi? Potřebujete větší či menší finanční injekci, ale nevíte, na koho se obrátit s prosbou o pomoc? Pokud se v tomto popisu poznáváte, nepřestávejte číst následující řádky, na kterých vám poradíme, kde vám půjčku schválí s okamžitou platností.

Banka

Pokud přijdete s prosbou o finanční injekci do banky, připravte se na poměrně důkladný výslech počínaje a riziko zamítnutí žádosti. Pro to, aby vám byla bankovní půjčka poskytnuta, budete muset mít stálou práci a poměrně vysoký příjem. Zároveň nesmíte mít žádné nedoplatky z minula nebo záznam v registru dlužníků. Jakmile tyto skutečnosti bankovní úředník prověří, informaci o získání či zamítnutí půjčky vám sdělí obratem.

Nebankovní společnost

Také u nebankovních společností zpravidla získáte informaci o zamítnutí či schválení půjčky během několika mála minut. Stačí společnost navštívit osobně v její pobočce nebo vyplnit online formulář, jenž je v drtivé většině součástí jejich webových stránek. O půjčku můžete také zažádat prostřednictvím SMS zprávy. Během několika mála minut se následně dozvíte, zda vám peníze budou připsány na bankovní účet nebo se vyskytly určité nesrovnalosti, jež tomuto poskytnutí odporují.

Přečtěte si také:  Mít peníze ihned nebo raději větší částku?

Za jak dlouho získám své peníze?

Banky vám půjčku připíšou na účet takřka obratem. Jakmile vyjdete z pobočky, můžete si je vybrat v nejbližším bankomatu. U nebankovních společností je připsání peněz trošku komplikovanější. Někde po vás budou vyžadovat 1 Kč ověřovací poplatek, někde podepsanou smlouvu, takže připsání peněz na účet se může protáhnout na několik dlouhých dnů.

Žádost o půjčku online