Půjčka rychle a bez zdržování

Novoroční nákupy a investice do domácnosti se již nezadržitelně blíží. Prakticky každý to zná. Po Vánocích a po Novoročních oslavách chceme všichni vypnout, ale zároveň i vylepšit domov pro nadcházející nový rok. Jenže ne všichni na to máme peníze či úspory, abychom si takovou úpravu mohli dovolit.

Pomůže vám Kouzelná půjčka

V takovou chvíli vám pomůže velice rychlá Kouzelná půjčka. Jedná se o klasickou půjčku na částky pohybující se od 1 000 do 10 000 Kč na dobu pouhých dvou až třiceti dnů. Penízky navíc u společnosti Kouzelná půjčka budete mít už do 60 minut od schválení vaší žádosti. Tu musíte vyplnit a odeslat prostřednictvím jednoduchého online formuláře.

Půjčka i o víkendu

Navíc si můžete půjčit i o víkendu. Sice to bude v takovém případě trvat trochu déle, než jste zvyklí, ale i o víkendu se tímto způsobem můžete dostat velice snadno k penězům, jež vám aktuálně v peněžence schází.

Jak vyplnit online formulář?

Nejdříve si samozřejmě vyberete částku a dobu splácení. Řekněme, že potřebujete 9 000 Kč, a jste schopni je splatit za 20 dnů. V takovém případě bude celková výše splátky činit 10 782 Kč. Jste-li s touto variantou spokojeni, budete pokračovat dále potvrzením vybrané částky a doby splatnosti. Dostanete se na další stránku, kde již na vás čeká pověstný online formulář. Do něj vepíšete své jméno a příjmení, pohlaví, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo vašeho mobilního telefonu, e-mailovou adresu, rodinný stav, počet dětí, adresu vašeho bydliště a adresu vašeho trvalého pobytu. Pak budete pokračovat ve formuláři dál a dostanete se ke stránce, kde po vás Kouzelná půjčka bude chtít vědět váš zdroj příjmů. Následně už stačí formulář pouze odeslat a čekat na odpověď, což bývá do 60 minut.

Přečtěte si také:  Vyžádejte si půjčku online a peníze mějte do několika minut

Proč potřebujete potvrzovat příjem?

Zmínili jsme se, že budete muset během vyplňování žádosti uvést i svůj zdroj příjmů. Ten je nutný pro to, abyste vůbec byli schopni půjčku následně vrátit. Jedná se tedy o úvěr vhodný kupříkladu pro zaměstnance, kterým nevychází penízky před výplatou.

Žádost o půjčku online