Vyžádejte si půjčku online a peníze mějte do několika minut

Děti na vás tlačí, abyste jim už konečně zaplatili kroužky? Chtějí po vás neustále další a další hračky? Zimní lyžařský kurz se blíží a vy nevíte, jak ho zaplatíte? Pak vám pomůže společnost „Quick Půjčky“ tedy v překladu Rychlé půjčky.

Quick půjčky půjčuje naprosto všem

Máte-li příjem minimálně 9 000 Kč, jste-li českým občanem, bydlíte-li v místě trvalého bydliště a jste-li starší 18 let, můžete si od Quick Půjčky půjčit. Jedná se tak naprosto o všechny osoby. Můžete být například studentem, dělníkem, maminkou na mateřské dovolené, důchodcem, prodavačem či prodavačkou, podnikatelem, osobou samostatně výdělečně činnou… Prostě kýmkoliv!

Půjčit si můžete, kolik jen chcete

Když všechny výše popsané podmínky splníte, můžete si půjčit vámi vybranou částku pohybující se od 10 000 Kč. Stačí odeslat online žádost, do které napíšete své jméno, věk, adresu trvalého bydliště, kontaktní údaje, zdroj příjmů, a do několika minut obdržíte odpověď na váš požadavek, tedy schválení vaší žádosti. Pak už jen stačí domluvit formu vyplacení půjčky a můžete začít utrácet!

Přečtěte si také:  Peníze ještě v den podepsání smlouvy

Půjčky od Quick půjček jsou velice transparentní

Samozřejmě, že nebudete podepisovat něco, o čem si nejste na 100 % jistí. Quick Půjčky jsou ale jiné! U nich máte přesný přehled o tom, kolik si půjčujete, na jakou dobu, za jakou cenu, s jakými poplatky a úroky a s jak vysokými měsíčními splátkami. Nemůže se vám tedy nikdy stát, že byste se v nějaké splátce ztratili nebo něco nevěděli. Zároveň máte jistotu, že se jedná o skutečně poctivého a kvalitního poskytovatele.

Žádost o půjčku online