Půjčka na družstevní byt

Potřebujete si půjčit peníze? Zajímá vás větší suma peněz? Chtěli byste úvěr třeba na 500000 Kč? Tak právě pro vás je určena naše nabídka. Půjčíme vám půl miliónu korun (nebo i klidně více, pokud je pro vás 500 tisíc málo). Peníze nám navíc můžete splácet až 20 roků!

Potřebujete-li si někde vypůjčit větší sumu peněz, a pokud máte družstevní byt, kterým byste mohli ručit za úvěr, pak vám nabízíme naši výhodnou půjčku. Poskytujeme finanční prostředky oproti zástavě družstevního bytu. Úvěry od nás můžete mít od 100 tisíc korun. Horní hranice není nijak omezena. Odvíjí se jen od aktuální tržní hodnoty vašeho bytu. Půjčíme vám až 75% z jeho ceny.

Peníze navíc můžete dostat v hotovosti nebo bezhotovostně do 48 hodin na váš účet. Nemusíte čekat několik týdnů (jako u jiných společností) než se vyřídí papíry. U nás to jde rychle. Garantujeme vám vyplacení celé částky do 45 hodin od schválení úvěru!

Přečtěte si také:  Rychlá online půjčka během několika minut

Navíc pro vás máme připravenou akční nabídku. Pokud uzavřete půjčku do konce tohoto měsíce, budete mít zvýhodněný úrok ve výši od 11,2%. Podobnou nabídku nedostanete ani od banky. Uvidíte, že náš úvěr na družstevní byt je zajímavá a výhodná nabídky.

Půjčky poskytujeme po celé republice. Zavolejte na naši bezplatnou telefonní linku nebo se podívejte na naše www stránky a dozvíte se více informací.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online