Půjčka Zaplo pomůže, když chybí pár tisíc před výplatou

Chybí vám pár tisíc před výplatou a hledáte spolehlivého poskytovatele? Záleží vám na férovém jednání, transparentnosti půjčky a přívětivému přístupu k zákazníkovi? Pak je pro vás půjčka Zaplo ideálním nebankovním finančním produktem.

Jestliže potřebujete rychle pár tisíc, a chcete se vyhnout drahých kreditním kartám a vysokým poplatkům spojeným s jejich správou, zapátrejte jednoduše na internetu po nejlevnější půjčce. Vyplňte náš formulář a bez průtahů zjistěte, jak by vypadala optimální půjčka pro vaše potřeby. Nic neriskujete, nejprve se seznámíte s návrhem smlouvy, a teprve poté můžete půjčku akceptovat. Netajíme před vámi žádné skryté poplatky za uzavření nebo správu úvěru, vše je transparentní a bez kliček.

Půjčka Zaplo vám poskytne peníze 24 hodin denně

Peníze od schválení na účtě do 15 minut – zní to jako pohádka? Ale vůbec ne, půjčka Zaplo je v tomto ohledu bezkonkurenční. Má účty u všech českých bank, a navíc úzkou spolupráci s trafikami GECO, takže peníze v hotovosti na ruku můžete mít i o víkendu.

Podmínky pro schválení má půjčka Zaplo velmi příznivé. Nahlíží sice do registrů, ale nevadí jí záznam v rejstříku trestů, a obejde se i bez potvrzení výše příjmu a dalšího zbytečného papírování. Vše je možné pohodlně sjednat on-line. Ihned po schválení stačí podle instrukcí zaslat na účet banky pro ověření 0,01 Kč a do 15 minut vám přijde domluvený finanční obnos.

Přečtěte si také:  Nepříjemné schvalování je již minulostí

Své spokojené zákazníky si půjčka Zaplo získala už ve 13 zemích světa. Prvním vyzkoušením nic neriskujete – půjčit si můžete až 8 000 Kč zcela bez poplatků (vrátíte jen tolik, kolik jste si půjčili) a při opakovaných půjčkách se úvěrový limit navyšuje až na 20 000 tisíc.

Doba splatnosti je volitelná 7-30 dní. Půjčka Zaplo patří totiž mezi tzv. mikropůjčky a v roce 2016 s přehledem obhájila první místo v této kategorii. Je ideálním řešením pro každého, kdo si chce půjčit pár tisíc rychle a bez rizika.

Žádost o půjčku online