Moderní půjčky od Via SMS patří v současnosti k nejzajímavějším

O rychlé, neúčelové půjčky je obrovský zájem. Klasické bankovní úvěry porážejí flexibilitou, dostupností a snadným vyřízením. Po úpravách legislativy a zpřísnění regulací nebankovních půjček v roce 2016 se trh navíc dostal do lepší formy a zmizela z něj většina nekalých poskytovatelů. Pokud se ohlížíte po rychlém, krátkodobém úvěru, neměli byste minout společnost Via SMS.

Renomovaný poskytovatel s atraktivními produkty

Firma Via SMS u nás působí už poměrně dlouho – své produkty začala nabízet v roce 2011 a má zázemí i v mnoha dalších, zejména severoevropských, zemích. Tato společnost je jedním ze zakládajících členů asociace APNÚ. Ta vznikla se zájmem zlepšovat prostředí úvěrového trhu u nás. Via SMS byla také jednou z prvních společností, které úspěšně zažádaly o vydání licence ČNB pro nebankovní poskytovatele.
Co můžete získat?
Ale pojďme konečně k samotným úvěrům. Produkty Via SMS jsou zaměřené na zaměstnané osoby, které potřebují překlenout nenadálý nedostatek financí. Půjčky jsou neúčelové, takže si můžete přilepšit před výplatou, půjčit si na uhrazení nečekaných výdajů nebo na cokoli budete chtít. Splatnost půjček je krátká a můžete ji uhradit s další výplatou. Nejnižší splatnost je 7 dní, nejdelší 30 dní. Máte však i možnost odkladu až o dalších 30 dní, kdybyste nebyli schopni splatit úvěr v termínu. Pokud se společností komunikujete, snadno vyřešíte i jakýkoli problém.

Přečtěte si také:  Půjčky na sociální dávky

Půjčka za pár minut

Produkty Via SMS zahrnují půjčky online i rychlé SMS půjčky. Ke sjednání vám tak stačí bankovní účet a mobilní telefon. Schválení obvykle netrvá déle než 10 minut – peníze můžete mít na účtu obratem.

Výhody pro stálé klienty

Via SMS nabízí kvalitní úvěry a počítá s opakovaným zájmem zákazníků. Proto mohou stálí klienti získat i vyšší částky a vyřízení druhé a další půjčky je ještě jednodušší a rychlejší.

Žádost o půjčku online