Malá půjčka může odvrátit velké neštěstí

Dostat se do prekérní finanční situace může ze dne na den kdokoli z nás. Stačí pozdě zaplatit nájem, fakturu u telefonního operátora nebo zapomenout uhradit složenku a problém je na světě. Pokud navíc budete ignorovat upomínky věřitelů, můžete se propracovat až k samotné exekuci. V případě, že argumentujete skutečností týkající se nedostatku finančních prostředků, pak přestaňte strkat hlavu do písku a raději začněte svou nepříznivou situaci co nejdříve řešit. Pomoci by vám mohla i malá půjčka, se kterou je možno vyřešit velký problém.

Kde poskytují půjčky menšího rozsahu?

Pokud nemáte u své kreditní karty aktivní tzv. kontokorent, pak budete s největší pravděpodobností žádat o menší finanční výpomoc v bance marně. Raději se zaměřte na nebankovní společnosti, z nichž některé poskytují finanční injekci začínající na stokorunových částkách. Ano, můžete namítnout, že nebankovní půjčky jsou opředeny celou řadou rizik a více, či méně pravdivých mýtů, pokud však budete vybírat pečlivě, není možné, abyste na solidní nebankovní společnost nenatrefili.

Přečtěte si také:  Půjčka od přítele

Jak vyřídím půjčku u nebankovní společnosti?

Pro vyřízení půjčky máte hned několik možností. Buďto se domluvíte na osobní schůzce, kde se můžete doptat na veškeré informace, jež vás o daném finančním produktu zajímají, nebo navštívit nebankovní společnost na její pobočce (má-li ji), případně si sjednejte půjčku po telefonu, prostřednictvím SMS zprávy nebo přes internet.

Jak vyřídím půjčku na internetu?

Řada společností již dnes nabízejí sjednání půjčky online prostřednictvím internetového formuláře, jehož vyplnění vám nezabere více, než pár minut. Stačí vypsat osobní údaje, vyplnit kontaktní informace, navolit potřebnou částku i délku splácení a žádost odeslat ke schválení. Své peníze můžete mít zpravidla v rozmezí několika mála hodin.

Žádost o půjčku online