Peníze ihned od Day to Day

Day to Day je ostravská nebankovní společnost, která nabízí několik typů půjček, které mají jedno společné – vždy dostanete své peníze ihned po podpisu smlouvy. Na ruku nebo na účet, zcela podle vašeho přání, v případě konsolidačního úvěru jsou pak peníze poskytovány přímo na bankovní účty stávajících věřitelů.

Půjčka bez zástavy nemovitosti

Tato půjčka je poskytována ve výši 10 000 – 20 000 korun, určena je všem, kdo potřebují rychle peníze a nemají nemovitost, kterou by nabídli zástavou. Splatnost této půjčky se nastavuje na 12 – 24 měsíců v pravidelných měsíčních splátkách. Protože poskytovatel nezkoumá registry dlužníků, mohou žádat i klienti, kteří již mají z minulosti negativní záznam. Podmínkou je pouze pravidelný příjem, např. plat, renta nebo důchod.

Úvěr se zástavním právem k nemovitosti

Vzhledem k nutnosti poskytnout zástavu, nepožaduje se u tohoto typu úvěru doložení příjmů. Žádat můžete, podle ceny zastavované nemovitosti, o 30 000 – 500 000 korun, splatnost tohoto typu úvěru může být 5 až 20 let, lze ji však individuálně upravit. U této půjčky nejsou žádné skryté poplatky, rovněž případné předčasné splacení úvěru je zcela bez sankcí. Zastavovaná nemovitost také nemusí být v osobním vlastnictví dlužníka, lze využít i nemovitost třetí osoby, máte-li její souhlas.

Další úvěry

Mimo výše zmíněné poskytuje společnost také úvěry se zástavou družstevního bytu, konsolidační úvěry a úvěry na vyplacení exekuce. U všech typů úvěrů je nejpodstatnější výhodou, že poskytovatel nenahlíží do registrů. Tyto typy půjček jsou výslovně zacíleny na klienty, kteří by jinde, vzhledem ke svým finančním potížím, se žádostí neuspěli.