Peníze ihned od Day to Day

Day to Day je ostravská nebankovní společnost, která nabízí několik typů půjček, které mají jedno společné – vždy dostanete své peníze ihned po podpisu smlouvy. Na ruku nebo na účet, zcela podle vašeho přání, v případě konsolidačního úvěru jsou pak peníze poskytovány přímo na bankovní účty stávajících věřitelů.

Půjčka bez zástavy nemovitosti

Tato půjčka je poskytována ve výši 10 000 – 20 000 korun, určena je všem, kdo potřebují rychle peníze a nemají nemovitost, kterou by nabídli zástavou. Splatnost této půjčky se nastavuje na 12 – 24 měsíců v pravidelných měsíčních splátkách. Protože poskytovatel nezkoumá registry dlužníků, mohou žádat i klienti, kteří již mají z minulosti negativní záznam. Podmínkou je pouze pravidelný příjem, např. plat, renta nebo důchod.

Úvěr se zástavním právem k nemovitosti

Vzhledem k nutnosti poskytnout zástavu, nepožaduje se u tohoto typu úvěru doložení příjmů. Žádat můžete, podle ceny zastavované nemovitosti, o 30 000 – 500 000 korun, splatnost tohoto typu úvěru může být 5 až 20 let, lze ji však individuálně upravit. U této půjčky nejsou žádné skryté poplatky, rovněž případné předčasné splacení úvěru je zcela bez sankcí. Zastavovaná nemovitost také nemusí být v osobním vlastnictví dlužníka, lze využít i nemovitost třetí osoby, máte-li její souhlas.

Přečtěte si také:  Okamžitá půjčka

Další úvěry

Mimo výše zmíněné poskytuje společnost také úvěry se zástavou družstevního bytu, konsolidační úvěry a úvěry na vyplacení exekuce. U všech typů úvěrů je nejpodstatnější výhodou, že poskytovatel nenahlíží do registrů. Tyto typy půjček jsou výslovně zacíleny na klienty, kteří by jinde, vzhledem ke svým finančním potížím, se žádostí neuspěli.

Žádost o půjčku online