Okamžitá půjčka

Pokud jste se dostali do náhlé finanční tísně a potřebujete okamžitě získat finanční pomoc, je dobrým řešením se obrátit na nebankovní společnost Vata, která vám může zajistit půjčku do 5 000 korun za 15 minut od schválení.

Žádost o půjčku

O půjčku si můžete požádat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti. Obchodní zástupce obratem prověří vámi uvedení údaje a telefonicky vás vyzve k uhrazení poplatku 1 koruny na účet poskytovatele z vašeho bankovního účtu. Tato společnost požaduje po klientech, aby byli vlastníky bankovního účtu. Žádat mohou občané s trvalým pobytem na území České republiky, kterým je minimálně 18 let. Poskytovatel Vata požaduje u svých klientů trvalý měsíční příjem ve výši minimálně 7 000 korun. Klienti mohou mít příjem z různých zdrojů. Mohou to být zaměstnanci, živnostníci, ale i důchodci jak starobní tak invalidní, nebo ženy na mateřské dovolené. Ihned po proběhnutí registrace můžete čerpat krátkodobou půjčku ve výši až 5 000 korun. Nejpozději do 15 minut vám budou zaslány peníze na váš bankovní účet.

Přečtěte si také:  Blesková a okamžitá půjčka pro každého

Splácení půjčky

Datum splatnosti je volitelné klientem v době od 1 do 30 dnů. Pokud byste se dostali do situace, že peníze nebudete moci do 30 dnů vrátit, je zde možnost telefonicky prodloužit dobu splatnosti až na 90 dnů. Za prodloužení splatnosti zaplatíte poplatek ve výši 400. Od začátku vaší půjčky budete přesně vědět, kolik celkově zaplatíte. Sami si můžete zvolit částku a i dobu, na kterou si peníze potřebujete půjčit. Půjčka je úročena denní sazbou, úrok zaplatíte vždy jen za dobu, po kterou jste peníze měli půjčeny. Za předčasné splacení půjčky se žáden poplatek neplatí.

Žádost o půjčku online