Zkušenost s půjčkou Via SMS

V nedávné době jsem se ocitl ve finanční nouzi. Jsem momentálně bez práce a mám dost hluboko do kapsy. Chtěl jsem si tedy půjčit nějaké peníze. V bance mi žádost o půjčku zamítly (protože nemám momentálně žádný příjem). To samé se mi stalo i u dvou dalších půjček přes internet.

Nakonec jsem se rozhodl zkusit půjčku VIA SMS. Tam mi nabídli půjčku ve výši 3000 Kč. Nejprve jsem musel vyplnit registraci u nich na webu. Dále jsem pak musel převést 1Kč ze svého účtu v bance. Další 2 hodiny pak trvalo vyřizování (chodily mi různé  SMS zprávy a emaily). Pak ale byla půjčka schválena a peníze mi poslali na účet. Díky tomu, že mám účet u stejné banky jako oni, tak jsem celou částku dostal během pár hodin.

Přečtěte si také:  Peníze okamžitě u vás

Půjčil jsem si 3000 Kč na 30 dní. Za tuhle první půjčku bych dokonce neměl platit žádné poplatky, bude stačit, když jim vrátím 3000 Kč. To mi přijde jako hodně férová nabídka. Vůbec jim nevadilo, že jsem bez práce a že nemám žádný příjem.

Přijde mi to jako asi ta nejlepší rychlá půjčka. Sice takhle můžete získat jen malou částku, ale i to se může vyplatit. 3000 Kč na celý měsíc a nic za to neplatíte? Kdo jiný vám to nabídne.

Žádost o půjčku online