Půjčte si tam, kde nemusíte dokládat svůj příjem

Potřeba finančních prostředků je více, než důležitá. Lidé obvykle nevyžadují žádné horentní sumy, jimiž si čas od času chtějí vylepšit svůj rodinný rozpočet nebo zalepit nepředvídatelnou peněžní díru. Co však dělat v případě, že disponujete malým, nepravidelným a velice omezeným příjmem?

Zapomeňte na bankovní sektor. To v každém případě. Půjčky bez doložení příjmu jsou totiž výsadou nebankovních společností, stejně, jako půjčky bez registru či půjčky bez ručitele. Nechcete-li, aby velikost vašeho platu hrála při schvalování jakoukoliv roli, pak si vyberte jeden z následujících produktů.

Půjčka bez doložení příjmu Click Credit

Nejvýhodnější nebankovní půjčka bez podrazů. Tak je označován tento finanční produkt, s pomocí něhož můžete získat částku až 4 999 Kč. Půjčka Click Credit je splatná pouze v jednorázovém termínu 30 dní. Jde o krátkodobý úvěr před výplatou, s nímž není spojena žádná náročná administrativa.

Půjčka bez doložení příjmu, která nabízí hned dvě možnosti vyplacení finančních sum.

  • Na bankovní účet
  • Na terminálu Sazka

Netcredit půjčka bez ručitele

Toužíte-li po vyšších finančních sumách, je ideálním řešením nebankovní půjčka ihned na účet v podání produktu Netcredit půjčky. Maximální částka pro stálé a prověřené zákazníky se šplhá k hranici až 12 000 Kč. Nutno však podotknout, že první úvěr můžete získat zcela zdarma.

  • RPSN započínající na hranici 25 %
  • Úspěšnost schvalování 80 %
Přečtěte si také:  Soukromé půjčky ihned

Zaplo půjčka před výplatou

Pro ty nejnáročnější zájemce je tu Zaplo půjčka bez doložení příjmu, jež je zasílána na bankovní účet v řádu 15 minut. Tedy okamžitě poté, co je schválena. Parametry tohoto nebankovního produktu jsou následovné.

  • Rychlá půjčka od 1000 Kč do 15 000 Kč
  • Doba splatnosti od 7 do 30 dní
  • Při první půjčce částka až 8000 Kč

Srovnejte si půjčky bez doložení příjmu na jednom místě

Vyznat se v nebankovním světě může být pro někoho obtížné. Pokud vám nestačily tyto základní informace pro řešení bez předkládání výše příjmu, navštivte internetový portál www.OKfin.cz. Jde o největší srovnávací nástroj v ČR, který vám při volbě nebankovní půjčky může být nápomocen ve všech ohledech.

Během velice krátkého okamžiku si finanční řešení nejenom vyberete na základě srovnání z ověřených úvěrů, ale také si jej podrobně prostudujete. Server, který vám bude k dispozici, ať už jde o jakékoliv půjčky online.

Rychlé peníze
PublicDomainPictures / Pixabay

Žádost o půjčku online