Půjčka 10000 ihned na účet od společnosti Aasa

Nevyšli jste s finančními prostředky? Potřebujete okamžitě zaplatit nájem? Účet za energie nebo fakturu od telefonního operátora? Máte problém uhradit splátky hypotéky nebo předchozí půjčky? Nevíte si rady se svou stávající finanční situací a propadáte panice? Pak nezoufejte! Řešení vašich problémů je v dohlednu, stačí pouze vědět, na koho se obrátit.

Drtivá většina zájemců o finanční výpomoc míří v první řadě do banky. Zde je ovšem vystavena poměrně náročnému a zdlouhavému prověřování ze strany bankovních úředníků, kteří zkoumají bonitu žadatele, jeho příjmy, výdaje, ale i životní úroveň nebo závazky z minula. Pokud zjistí, že je jeho příjem nedostatečný nebo má záznam v registru dlužníků, žádost o půjčku s okamžitou platností smetou ze stolu. V takovém případ nezbyde nic jiného, než požádat o pomoc některou z nebankovních společností operujících na našem trhu. Jendou z těchto firem je i s Aasa, která se specializuje třeba také na půjčky 1000 ihned na účet. Pojďme se podívat na její specifika a výhody.

Aasa půjčka 10000 ihned na účet – charakteristika a výhody

Poskytovatelem půjčky 10000 ihned na účet je společnost Aasa Czech a.s., která na našem území působí již poměrně dlouhou dobu. Půjčit si zde můžete 5 až 50 tisíc korun a to na dobu 6 až 24 měsíců. Úrok u této společnosti začíná na pouhých 9 %. Peníze můžete mít na svém účtu maximálně do 3 dnů, žádosti jsou zde kladně vyřízeny zhruba ze 40 %. Podmínky pro sjednání půjčky jsou totiž poměrně přísné. Pro to, aby vaši žádost kladně vyhodnotila, musíte mít stálý a pravidelný příjem, zároveň proti vám nesmí být vedena exekuce. Rejstřík dlužníků sice společnost prověřuje, pokud zde máte záznam, zpravidla to nebývá překážkou pro poskytnutí půjčky.

Přečtěte si také:  Kde máte prakticky okamžitě půjčku k dispozici?

Podmínky a poplatky spojené s půjčkou 10000 ihned na účet

Aby vám byla Aasa půjčka 1000 ihned na účet poskytnuta, váš věk musí být mezi 20 až 65 lety, zároveň musíte mít trvalé bydliště na území České republiky a vlastnit bankovní účet. Poplatek za poskytnutí této půjčky činí 1900 Kč a poplatek za její vedení pak 70 Kč měsíčně.

Klemenchukov / Pixabay

Žádost o půjčku online