Okamžité půjčky bez registru

Mariánské Lázně: Dřív jsem si myslel, že sehnání půjčky není žádný problém. Že stačí jen zajít do banky a je to. Ale teď, když najednou potřebuji peníze, tak zjišťuji, že to až tak jednoduché není. I když jsem o tom nevěděl, mám záznam v registru a banka mi nepůjčí. Hledám tedy nějaké okamžité půjčky bez registru a zatím jsem nebyl moc úspěšný.

Je to k zlosti. Když peníze nepotřebujete, tak vám každou chvíli do schránky přijde nějaký dopis, kde vám nabízí kreditní kartu, nebo různé výhodné půjčky a úvěry. Když ale najednou potřebujete okamžitě získat peníze tak to nejde. Dříve jsem nabídky na půjčky a kreditní karty vyhazoval a teď by se mi hodily.

Před několika lety jsem měl nezaplacenou pokutu za jízdu načerno u dopravního podniku. Zapomněl jsem na to a oni se vůbec neozvali, až mi najednou přišel dopis od exekutora. Dluh jsem hned zaplatit, ale od té doby mám asi nějaký záznam v registru, což jsem zjistil celkem nedávno. Nyní bych si potřeboval vzít úvěr od banky na větší částku (500.000 Kč) a mám s tím problém. Nikdo mi nepůjčí.

Přečtěte si také:  Půjčka na družstevní byt

Hledal jsem nějaké nabídky na internetu, ale tam nabízejí většinou jen nebankovní okamžité půjčky bez registru do 50.000 Kč. Větší půjčky bez registru jsem zatím nikde nenašel, nebo se jednalo o různé podivné inzeráty půjček na směnku nebo s nutností zastavit dům nebo byt.

Pokud někdo víte o půjčkách bez registru, které lze získat okamžitě a rychle tak mi prosím dejte vědět. Ocením každý typ nebo osobní zkušenost.

Dalibor Jandík, Mariánské Lázně

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online