Okamžitá půjčka 100000 Kč pro všechny

Jsem soukromý investor a nabízím vám okamžitou finanční výpomoc formou půjčky nebo úvěru. Okamžitá půjčka 100000 Kč je určena pro všechny kdo si chtějí půjčit peníze. Půjčky poskytuji na směnku, je ale možné domluvit se i na jiné formě – smlouva o půjčce s ručením nemovitostí nebo jiným cenným majetkem.

Nejsem banka, nepožaduji potvrzení o příjmech, nekontroluji registry ani nemám obvyklé požadavky, jako mají banky nebo jiné nebankovní společnosti, které běžně poskytují půjčky a úvěry.

Soukromá okamžitá půjčka 100000 Kč je i pro vás. Pokud potřebujte peníze na běžné výdaje v domácnosti, na nákup nějakého nového vybavení do vašeho bytu nebo třeba na vaše podnikání. Nabízím férové podmínky – vše je solidní a seriózní. Samozřejmostí je podpis směnky nebo smlouvy u notáře, všechny dokumenty také můžete konzultovat se svým právníkem. Nemusíte se bát nějaký podvodů.

Nabízím rozumné podmínky – nízké úroky a individuální dobu splácení. Je možné domluvit se jak na pravidelných splátkách, tak i na jednorázovém vyrovnání půjčky na konci dohodnuté doby splatnosti. Peníze vám mohu vyplatit jak v hotovosti tak i bezhotovostním převodem na váš bankovní účet.

Přečtěte si také:  Nepříjemné schvalování je již minulostí

Pokud vám banka nechce půjčit, nebo pokud máte nějaké specifické požadavky a potřeby, neváhejte a obraťte se na mě. Pokud to bude jen trochu možné, pokusím se vám pomoci s řešením vaší finanční situace.

Ing. Daniel Karous, soukromý investor, Praha

karousd@gmail.com

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online