Kam pro okamžité půjčky? 4 tipy pro vás!

Potřebujete půjčit a nemůžete si dovolit zbytečně čekat? Tlačí na vás majitel bytu, u kterého bydlíte v pronájmu? Nebo snad operátor, u něhož máte již nějakou dobu nezaplacenou fakturu? Ať jsou vaše důvody, proč potřebujete okamžitou finanční injekci jakékoli, máte několik možností a způsobů, jak a kde o ni žádat. Dnes si povíme, kde žádat o okamžité půjčky.

Tip č. 1 – rodina

Je to sice nepříjemné a poněkud trapné, nicméně žádat o finanční zálohu rodinu je v dnešní době takřka normální. I přesto, že je vám tato situace značně proti srsti, má i své kladné stránky. Rodina po vás s největší pravděpodobností nebude požadovat žádné úroky a někdy se dokonce půjčka přehoupne ve sponzorský dar.

Tip č. 2 – přátelé

Podobná situace, kterou jsme si nastínili výše. Také přátelé vás mohou v případě nečekané události nebo neplánovaného výdaje založit. A ani v tomto případě nemusí požadovat žádné úroky. Dávejte si ovšem pozor na to, u koho a jak velkou částku si půjčujete. Ne nadarmo se říká, že dobré účty dělají dobré přátelé.

Přečtěte si také:  Rychlá půjčka vás může zachránit od exekuce

Tip č. 3 – banky

V bance můžete čekat na schválení spotřebitelského úvěru i několik dnů. Potřebujete-li peníze okamžitě, přijde vám vhod kontokorentní účet, díky kterému máte finanční rezervu stále při sobě. Kontokorent je zpravidla nutné splatit jednou za půl roku nebo jednou za 12 měsíců.

Tip č. 4 – nebankovní společnosti

Také u nebankovních společností můžete požadovat okamžité půjčky. Někde si na její připsání počkáte několik hodin, někde i několik dnů. Při výběru společnosti si ovšem dávejte pořádně záležet. I zde totiž platí, že „není všechno zlato, co se třpytí“.

Okamžité půjčky jsou dostupné u mnoha společností
PublicDomainPictures / Pixabay

Žádost o půjčku online