Levně a spolehlivě – půjčka od Click Creditu

Občas se to stává – sešlo se nějak více nečekaných výdajů, nějaká složenka s nedoplatkem, porouchaný spotřebič nebo nečekaně výhodná koupě – a náhle schází peníze. Nemusí to být mnoho, ale i z pár stokorun se může stát nepříjemný problém. A právě na tyto situace pamatuje Click Credit.

Jednoduché řešení

Půjčky od Click Creditu se poskytují ve výši do 4 999 korun. Požádat o ně můžete online, podmínkou je pouze věk nad 18 let, způsobilost k právním úkonům, platný občanský průkaz, vlastní mobilní telefon a bankovní účet. Nesmíte být také v insolvenci nebo exekuci. Hotovost do výše 3 000 korun si přitom můžete vyzvednout na ruku u každého online terminálu sazky, vyšší částky se poskytují bezhotovostním převodem na účet, kde dorazí do hodiny po schválení vaší žádosti o půjčku.

Levně a fér

Click Credit si zakládá na ceně půjček, která je oproti konkurenci nesrovnatelně nižší. Za každou půjčenou tisícovku tady za 30 dní zaplatíte jen fixní poplatek ve výši 33 Kč. Studentům s platným ISIC průkazem se půjčky do 1 500 Kč poskytují, a to opakovaně, zcela zdarma. Žádné nečekané úroky ani poplatky a pokuty z prodlení. V případě, že nemůžete půjčku ve sjednaném termínu zaplatit, lze ji o 15 nebo 30 dní prodloužit při úhradě 10, respektive 20% z půjčené částky a poplatku ve výši 30 Kč za každou vypůjčenou tisícikorunu. Neučiníte-li tak, naúčtuje vám Click Credit pokutu ve výši 10% z půjčené částky, maximálně však 200 korun, a půjčku automaticky o 15 dní prodlouží. Click Credit je jediná společnost, která prodlužuje i půjčky, jejichž splatnost již vypršela.

Přečtěte si také:  Okamžitá půjčka na směnku do 30000 Kč

Žádost o půjčku online