Okamžitá půjčka – peníze na účtu ještě dnes

Pokud potřebujete získat rychle peníze, je vhodná Blesková půjčka. Tato půjčka se od jiných odlišuje především bleskovým vyřízením a okamžitým převedením finančních prostředků na váš účet. Blesková půjčka má několik typů, a proto je vhodné si řádně prostudovat nabídku a zjistit, který se vám v danou chvíli hodí nejlépe.

Způsob podání žádosti

Žádost o Bleskovou půjčku podáváte pomocí online formuláře, který v pohodlí domova vyplníte. Podání žádosti je zcela bezplatné, neutratíte ani za telefon. Do žádosti se uvádí telefonický kontakt, takže v případě jakýchkoli nejasností se na vás může kontaktní pracovník ihned obrátit a informace doplnit. Po odeslání je žádost ihned zpracována a o výsledku jste neprodleně informováni.

Převedení peněz

Po schválení Bleskové půjčky jsou vám peníze zaslány na bankovní účet. V případě, že máte stejnou banku jako poskytovatel půjčky, obdržíte peníze okamžitě, v případě jiné banky to bývá obvykle do druhého dne. Pokud si klient nepřeje, aby mu byly finanční prostředky poukázány na bankovní účet, je možné se dohodnout na zaslání peněz poštovní poukázkou.

Přečtěte si také:  Okamžitá půjčka - peníze ihned

Splácení Bleskové půjčky

Splátky probíhají vždy první den v měsíci, přičemž je zde lhůta tří dnů na tzv. tolerované zpoždění. To může nastat z důvodů různých svátků nebo víkendů, které připadají na první dny v měsíci. Pokud splatíte půjčku v řádném termínu a bez problémů, máte ihned možnost získat půjčku novou. V tomto případě, jako stálý klient, máte možnost získat půjčku vyšší, a to bez ručitele i bez nutnosti ručení svým majetkem.

Žádost o půjčku online