Provident – rychlá finanční pomoc od prověřeného poskytovatele

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete peníze skutečně rychle, zřejmě uvažujete, kdo je dostatečně pohotovým a zároveň spolehlivým poskytovatelem půjčky. Banky, ač prověřené ústavy, se většinou vyznačují při půjčování peněz poměrně komplikovanými administrativními průtahy. Než seženete všechna požadovaná potvrzení a dočkáte se konce schvalovacího procesu, možná už bude pozdě. Existuje samozřejmě celá řada nebankovních poskytovatelů, avšak jak poznat toho pravého – spolehlivého, poctivého, seriózního? Rozhodně takovým je společnost Provident.

Půjčka na míru

Provident je renomovaná společnost, která působí v Česku už celou řadu let. Peníze půjčují bez ručitele a zástav, a to bez udání účelu, takže je jen na vás, k čemu je využijete. Půjčka je určena všem, kdo potřebují obnos do 80 000 korun, které můžete mít na svém účtu během několika hodin. Maximální délka vyřízení půjčky je 48 hodin. Smlouva o půjčce je velice jednoduchá a přehledná, žádné skryté poplatky a jiná nepříjemná překvapení, vše je sepsáno na jediném listu formátu A4.

Přečtěte si také:  Půjčka bez ručitele od HFS

Pohodlně…

Nezanedbatelnou výhodou této půjčky je fakt, že ji vyřídíte velice pohodlně, aniž byste museli opustit svůj domov. Žádost lze podat online a poté vyčkejte kontaktu od Providentu. Po úvodním telefonátu vás navštíví jeho obchodní zástupce, který vám ochotně poradí a vše už vyřídí za vás. Rovněž splácení je zařízeno obdobně. Půjčku splácíte ve fixních týdenních splátkách přímo k rukám obchodního zástupce společnosti, který bude vaší pravidelnou návštěvou. Nejenže zinkasuje splátku, ale také je připraven vám poradit a pomoci v případě jakýchkoli nečekaných potíží.

Žádost o půjčku online