Půjčí mi hned v bance?

Pokud jste se dostali do časové a finanční tísně, jistě hledáte řešení, jak se z ní co nejdříve dostat. Oslovovat kamarády nebo známé se vám s žádostí o finanční pomoc pochopitelně oslovovat nechce. Nezbývá tedy nic jiného, než se obrátit na instituce zprostředkující půjčky. Drtivá většina spotřebitelů zamíří jako první do banky. Mohou vám zde však poskytnout půjčku opravdu rychle nebo jde jen o prázdná a nenaplněná slova? Odpověď na tuto a další otázky se budeme snažit najít na následujících řádcích.

První setkání s bankou

Pokud jste banku o finanční výpomoc doposud nepožádali, měli byste se připravit na pár základních věcí, které bude bankovní úředník zkoumat. Požádáte-li o rychlou finanční výpomoc, mohou vám v bance nabídnout založení kontokorentu, případně jeho aktivaci, pokud doposud kontokorent nevyužíváte. Pokud potřebujete rychlou půjčku většího rozsahu, bude potřeba zažádat o spotřebitelský úvěr. Zde se připravte na to, že banka bude zkoumat vaši finanční minulost, měsíční příjem i to, zda vaše jméno „nezdobí“ registr dlužníků. Pokud bankovní úředník shledá vaši žádost jako oprávněnou, může vám být na bankovní účet okamžitě načerpána zajímavá finanční částka.

Přečtěte si také:  Zkušenost s půjčkou Via SMS

Co když mi banka žádost o půjčku zamítne?

Pokud se však objeví skutečnosti, pro které vám nebude žádost o kontokorent nebo spotřebitelský úvěr schválena, banka vám bohužel nijak nepomůže. V takovém případě vám nezbývá nic jiného, než vyřešit nepříjemnou situaci prostřednictvím nebankovní půjčky, které jsou sice zatíženy vyšším úrokem, ale poskytnuty mohou být téměř všem bez rozdílu.

Žádost o půjčku online