Nebankovní okamžité půjčky a úvěry

Nebankovní půjčky a úvěry jsou určitě zajímavé řešení pro okamžité problémy s financemi pro všechny, kdo mají problém se získáním půjčky v bance. To se týká asi všech, kdo mají nízké příjmy a už mají nějaké nesplacené dluhy. Týká se to i těch kdo měli někdy v minulosti problém se splacením své půjčky. Dnes už totiž snad všechny banky evidují všechny půjčky a to jak je splácíte v centrálních registrech. Dost často pak stačí jen jedna neuhrazená splátka a už banky už vám nepůjčí

Okamžité půjčky a úvěry jinde než v bance

Kromě půjčky v bance ale máte při řešení finančních problémů i jiné možnosti. Můžete si vybrat z nabídky některé nebankovní společnosti. Těch v současné době v ČR působí hned několik desítek. A téměř všechny nabízejí okamžité půjčky hotovosti. Často ani není problém získat peníze ihned po podání žádosti.

Pokud uvažujete o získání peněz prostřednictvím nebankovní půjčky ihned pro okamžité řešení svých finančních problémů, tak se ale vyplatí být opatrný. Nabídka nebankovních půjček a úvěrů je velmi široká. Některé firmy také inzerují velmi agresivně a slibují i nemožné.

Dalším problémem pak jsou podmínky, za kterých jsou okamžité nebankovní půjčky udělovány.  Jsou to především velmi vysoké úroky, někdy až v řádu stovek procent toho co jste si půjčili. Jinde jsou požadovány pravidelné týdenní splátky. U jiné firmy po vás zase při vyřízení okamžité půjčky budou chtít zaplacení poplatku předem. A tak dále

Přečtěte si také:  Okamžité půjčky, pozor na podvody

Nejlepší okamžité nebankovní půjčky

Při výběru nebankovní půjčky se vyplatí být opatrný. Určitě byste se neměli nechat zlákat nabídkou půjčky, která je přilepená jako cár papíru někde na zastávce. Podobné nabídky jsou velmi rizikové a je zde velká pravděpodobnost, že se bude jednat jen o nějaký podvod.

Určitě se také vyplatí srovnat několik podmínek. Snad všechny okamžité půjčky jsou dnes nabízeny i prostřednictvím internetu. Takže si můžete, projí weby, které nabízejí půjčení peněz a srovnat si nabídky a pořádně si prostudovat všechny podmínky, které jsou spojené se získáním okamžité půjčky. Je lepší věnovat hodinu nebo dvě studování podmínek a porovnávání toho kolik ve skutečnosti zaplatíte než potom litovat.

Při hledání nabídky by vám mělo pomoci i to, že od 1. 1. 2011 zákon požaduje, aby všechny nabídky na okamžité půjčky (a je jedno jestli se jedná o bankovní nebo nebankovní), kde se uvádí konkrétní částka, obsahovali vždy i údaje o RPSN a všechny podmínky. V nabídce by měl být uveden i nějaký příklad, kolik zaplatíte, pokud si půjčíte právě od této firmy.

Žádost o půjčku online