Rychlé půjčky můžete získat okamžitě – které jsou nejlepší?

Někdy v životě občas může přijít situace, kdy potřebujete půjčit peníze co nejrychleji, pokud možno okamžitě. V takové chvíli není moc času na čekání na pobočkách, hledání různých dokladů a shánění dokumentů o příjmech apod. Pokud nemáte nikoho blízkého, kdo by vám půjčil, můžete si velmi snadno, rychle a pohodlně sjednat některou z rychlých nebankovních půjček. Ty se dají vyřídit z jakéhokoli místa s připojením na internet a peníze můžete mít připsány na účet už během několika minut. 

Rychlé nebankovní půjčky si můžete sjednat z domu

Kdyby bylo pro získání takovéto půjčky nutné chodit na pobočku a vyplňovat řadu formulářů, rozhodně by nešlo o rychlý úvěr. Rychlé půjčky se dají kompletně vyřídit z domu, aniž byste museli kamkoliv chodit. Stačí si jen otevřít příslušnou webovou stránku, vyplnit formulář se žádostí a v případě schválení vám budou peníze obratem převedeny na váš bankovní účet. Navíc jsou zde oproti bankovním úvěrům mnohem mírnější požadavky, takže šanci na schválení rychlé půjčky má mnohem více lidí.

Kvalitních a skutečně rychlých půjček je hodně, některé z nich se ale moc nevyplatí, ať už kvůli příliš vysokým úrokům a poplatkům nebo z jiných důvodů. Z aktuální nabídky nebankovních úvěrů jsme vybrali tři, které momentálně patří k nejlepším.

Rychlá půjčka CreditAir s prodlouženou dobou splatnosti

Jako první musíme zmínit nebankovní úvěr CreditAir od společnosti Creamfinance Czech s.r.o. Půjčka CreditAir je poskytována od 500 až do 10 000 Kč, při první žádosti ji ale máte až do 6 000 Kč úplně zdarma – nebude vám účtována ani koruna navíc. Kromě toho má tato půjčka jednu velkou přednost a tou je doba splatnosti – CreditAir se oproti ostatním podobným úvěrům nesplácí celá naráz, ale na dvě samostatné splátky. Dohromady pak máte na splacení 75 dní, tedy více než dvojnásobnou dobou než u většiny jiných sms půjček. Vyřízení je opravdu rychlé, peníze můžete mít na účtě už do půlhodiny od vyplnění žádosti.

Přečtěte si také:  Mít peníze ihned nebo raději větší částku?

Japonská půjčka má  nejnižší poplatky

Pokud bychom rychlé půjčky hodnotili pouze podle výše poplatků, jasnou jedničkou by byla Japonská půjčka. Ta patří do portfolia produktů společnosti Home Credit a i po více než roce je stále nejlevnější nebankovní půjčkou v ČR. Trochu mínusem je skutečnost, že už se nenabízí první půjčka zdarma, to ale nic nemění na tom, že poplatek 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu je opravdu nízký a výhodný. Součástí smlouvy navíc nejsou žádné rozhodčí doložky a pokud byste si splatnost potřebovali prodloužit, poplatky jsou velmi mírné, mnohem nižší než u konkurence.

Zaplo půjčku si lze vybrat i o víkendu v trafice

K nejznámějším rychlým půjčkám v současnosti patří také Zaplo půjčka, kterou určitě znáte i z televizní reklamy. Zaplo patří k úvěrům, které se dají napoprvé získat zdarma, dokonce až do výše 8 000 Kč, při dalších žádostech se pak úvěrový limit postupně zvyšuje až na 20 000 Kč. Rozhodnutí o schválení či zamítnutí žádosti se dozvíte během několika minut, velmi rychlá je i výplata peněz na účet. Novinkou u úvěru Zaplo je pak možnost výběru hotovosti v síti novinových stánků Geco – peníze si tak můžete vyzvednout i ve večerních hodinách, o víkendech nebo o svátcích. O kvalitě půjčky Zaplo svědčí i její vítězství v anketě Finanční produkt roku 2015 mezi rychlými nebankovními úvěry.

Kde najít přehledné srovnání všech rychlých půjček?

Pokud vás žádná ze tří výše zmíněných půjček nepřesvědčila, zkuste se podívat na srovnání půjček na internetu. Přehledné porovnání všech prověřených rychlých půjček nabízejí vybrané nezávislé portály, např. PůjčkyHned.cz nebo CoolPůjčky.cz. Součástí těchto webů jsou i podrobné recenze, návody, jak vyplnit žádost a další důležité informace.

Žádost o půjčku online