Půjčka bez ručitele od HFS

Potřebujete-li okamžitě vylepšit svůj finanční rozpočet, požádejte si o rychlou půjčku od společnosti HFS. Získat ji je naprosto jednoduché, nepotřebujete k tomu ručitele ani potvrzení o výši příjmů, které lze nahradit čestným prohlášením dlužníka o výši příjmů a stávajících splátek.

Jak získat půjčku od HFS

Získat rychlou HFS půjčku bez ručitele je velice snadné, stačí vyplnit kontaktní formulář na internetových stránkách poskytovatele. V případě, že si na to sami netroufáte, kontaktujte operátora na zákaznické lince HFS, který s vámi žádost vyplní a veškeré údaje zkontroluje. Výsledek schvalovacího řízení vám operátor zatelefonuje do 30 minut od přijetí žádosti. Peníze vám budou vyplaceny hotově na osobní schůzce po podpisu smlouvy, potřebujete k tomu jen občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. V hraničních případech může poskytovatel požadovat i další doklady, o čemž vás operátor předem informuje.

Základní informace o půjčce

Půjčka je poskytována ve výši 10 000 – 50 000 korun občanům ČR, kteří již dovršili zletilosti, tj. věku 18 let. Po schválení půjčky jsou peníze vypláceny v hotovosti ihned po podpisu smlouvy, za vyřízení půjčky nejsou účtovány žádné poplatky předem. Splatnost půjčky je určena na 52 týdnů, přičemž je možné půjčku kdykoliv bez poplatku i předčasně splatit.

Přečtěte si také:  Půjčí mi hned v bance?

Výhody půjčky od HFS

Celý proces od vyplnění žádosti do výplaty peněz netrvá nikdy déle než 48 hodin, přičemž je ke každému žadateli přistupováno individuálně. Na rozdíl od řady jiných poskytovatelů nabízí HFS půjčky ve vyšších finančních relacích a splácení lze rozvrhnout na delší dobu. Navíc není nutné dokládat potvrzení o výši příjmu ani mít ručitele.

Žádost o půjčku online