Nebankovní půjčky

6Nebankovní půjčky patří v současné době mezi vyhledávané finanční produkty. Do problémů s penězi se totiž člověk dostane velice snadno a mnohdy i nečekaně. V porovnání s bankovními půjčkami mají nebankovní vyšší úrokové sazby, ale lidé je stále častěji využívají díky jiným výhodám.

Nebankovní půjčky získáte velice snadno a můžete mít klidně problémy se stávajícími půjčkami nebo záznamy v registrech dlužníků. Pochopitelně záleží na podmínkách konkrétní společnosti. hlavní výhodou nebankovní půjčky je rychlost vyřízení. Není výjimkou, že od podání žádosti neuplyne ani 24 hodin a už máte peníze převedené na svém účtu. Žádosti o půjčku se podávají velice jednoduše online způsobem na stránkách společnosti nebo partnerských webů, kde stačí vyplnit připravený formulář několika osobními údaji a následně už čekáte jen na vyjádření.

Kromě rychlosti poskytnutí je výborné nepožadování potvrzení o příjmu žadatelů. Půjčka bez doložení příjmu je k dispozici i do několika desítek tisíc. Neprokazování příjmu láká osoby momentálně nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené, jedince se starobním nebo invalidním důchodem. Půjčit si mohou i studenti s věkem nad 18 let.

Přečtěte si také:  Rychlá a okamžitá půjčka každému

Láká vás půjčení peněz, ale nevyhovuje vám shánění ručitelů? Potom se obraťte na nebankovní půjčky, kde se většinou nechtějí žádné ručitelské závazky. Mnohdy se nevyžaduje ani jiné zajištění – zástavou nemovitosti apod. Nebankovní půjčky se poskytují bez poplatku předem za posouzení a vyřízení půjčky. Máte tak jistotu, že se zbytečně nevydáte z peněz, pokud vám půjčku neschválí.

Splácení půjček od nebankovních společností je často spojeno s požadavkem na rychlé vrácení vypůjčené sumy společně s danými úroky či poplatky. U nižších částek se vyžaduje navrácení půjčky do několika týdnů. Ovšem existuje i možnost si splácení prodloužit.

Žádost o půjčku online