Půjčky na sociální dávky

Máte hluboko do kapsy? Jste momentálně bez práce a odkázáni jen na podporu v nezaměstnanosti nebo na sociální dávky? A potřebujete si půjčit peníze? Pak vám nabízíme pomocnou ruku. Půjčíme vám až 10000 Kč. K získání této půjčky vám stačí pouze prokázat pravidelný příjem – může se jednat o rodičovské nebo mateřské dávky, nebo o jiné sociální dávky, které vám jsou pravidelně vypláceny.

Půjčky na sociální dávky jsou určeny pro všechny, kdo jsou v nouzi. Dostanete od nás až 10000 Kč. Jedinou podmínkou pro získání půjčky na sociální dávky je prokázání minimálního věku a trvalého bydliště na území ČR. Další podmínkou půjčky na sociální dávky je pak i to, že nesmíte být v exekuci. Všechny žadatele o půjčku na sociální dávky ověřujeme v Centrální evidenci exekucí, pokud je proti vám momentálně vedena nějaká exekuce, půjčka vám nemůže být poskytnuta.

Jak získat půjčky na sociální dávky? Je to velmi jednoduché. O peníze si můžete požádat prostřednictvím online žádosti na našich webových stránkách, nebo se můžete obrátit i na některou z našich poboček, které najdete v Praze, v Brně, v Ostravě, V Olomouci nebo v Ústí nad Labem.

Přečtěte si také:  Půjčím peníze ještě dnes

Pokud navštívíte přímo některou z našich poboček, půjčka na sociální dávky může být vyřízena maximálně během 30 minut a peníze vám ihned vyplatíme v hotovosti na ruku. Pokud to k nám máte daleko, požádejte si o peníze online a pošleme vám je na váš účet v bance nebo složenkou na poštu.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online