Půjčka bez podvodu 60000 Kč

Zajímala by mě nějaká seriózní půjčka bez podvodu, 60000 Kč v hotovosti nejpozději do 3 dnů. Už jsem naletěla několika podvodníkům a tak mám velké obavy. Bohužel mám záznam v bankovním registru a tak se nemůžu vzít normální půjčku, ale musím se spoléhat na nebankovní nabídky.

V posledních týdnech jsem si zkoušela půjčit 60000 Kč už několikrát, ale zatím jsem měla „štěstí“ jenom na samé podvodníky, kteří mi sice slibovali rychlé vyřízení úvěru, ale nakonec to vždy mělo nějaký háček. Poprvé jsem strávila půl hodinu na telefonu a až pak jsem zjistila, kolik mě sto stálo, Po druhé jsem zaplatila poplatek předem a dodnes čekám na vyplacení peněz a firma se mnou vůbec nekomunikuje.

Pokud někdo opravdu nabízí slušnou a seriózní půjčku nebo pokud mi někdo může poradit kde takovou nabídku najít, velmi bych to ocenila. Potřebuji si půjčit peníze, jde mi to částku 60 tisíc korun. Peníze bych splácela postupnými splátkami, mohu si dovolit splácet 2500 Kč každý měsíc. Vím, že to není mnoho, ale dost možná se to brzy zlepší a pak bych mohla platit i víc.

Přečtěte si také:  Půjčky na sociální dávky

Prosím o nabídku nějaké půjčky bez podvodu od nějaké slušné a poctivé firmy nebo od někoho kdo mi bude schopen poskytnout tuto částku. Ráda za vámi přijedu na osobní schůzku a přistoupím na všechny vaše podmínky. Můžeme se případně domluvit i na nějaké formě ručené nebo i na jiné formě vyrovnání za poskytnuté peníze.

Karolína Taupachová, Brno Komín

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online