Krátkodobé půjčky ihned na účet – co nabídnou a proč jich využít?

Půjčit si peníze – takto dnes vypadá potřeba stále více lidí. A to hlavně z toho důvodu, že nedokážou vyjít se svým současným příjmem tak mnohdy potřebují nezbytnou finanční pomoc. Naštěstí existuje velmi snadné řešení, kterým jsou krátkodobé půjčky. Ty jsou na našem trhu sice poměrně krátce, ale to neznamená, že by nebyly známé, nebo naopak oblíbené. Právě kvůli svému konceptu jsou v dnešní době úvěrovým produktem, který využívá nejvíce lidí, kteří peníze potřebují. A my samozřejmě víme, proč tomu tak je.

Jednoduché podmínky získání

Ty jsou pravděpodobně to hlavní, proč vlastně o tento typ půjčky požádat. Zapomeňte na složité papírové žádosti v bankách, jelikož dnes vše vyřídíte online, z pohodlí domova. Poskytovatelů je sice několik desítek, ale ti nejlepší nevyžadují po svých klientech doslova nic. Tedy abychom byli konkrétní, to hlavní přece jenom ano. Na mysli máme plnoletost, tuzemské občanství, nebo bankovní účet. Dále ale žádné prověřování nečekejte.

Díky tomu není třeba dokládat příjem z vašeho zaměstnání, nebo podnikání. Je jedno, kolik vyděláváte, nebo že jste dokonce bez práce. Stejně tak není brána v potaz finanční historie spojené se spolehlivostí. Protože není nahlíženo do bankovních ani nebankovních registrů, není důvod se jakkoliv obávat. Samozřejmě volit je dobré ty poskytovatele, kteří nevyžadují ani korunové registrační poplatky. Které to jsou, to vám může prozradit web Půjčkypřehledně.cz. Ten je považován za velmi dobrý rozcestník v případě, kdy si chcete jednotlivé poskytovatele porovnat s ohledem na jejich parametry a výhody.

Vyřízení za pár minut

S podmínkami samozřejmě souvisí také rychlost, s jakou lze danou půjčku získat. I zde bychom neměli zapomenout na konkrétnost. Ti nejlepší poskytovatelé zvládnou žádost o úvěr vyřídit i do několika málo minut. A to hlavně proto, že celý proces žádosti proběhne online. Na startu je internetová žádost, která je odeslána a rozbíhá se automatický schvalovací proces. Během toho už není nutné nic dokládat, kamkoliv chodit, nebo snad potvrzovat. Stačí mít v ruce mobilní telefon, na který přijdou informační SMS o tom, zda byla žádost schválena. Pokud ano, peníze ihned odcházejí na váš zvolený bankovní účet.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky

Výhodou některých společností je určitě i to, že sami mají hned několik bankovních účtů. Při odesílání peněz vždy volí ten, aby šla suma co nejkratší dobu – ideálně v rámci stejné banky. Výběr z účtů je ale důležitý i ve chvíli, kdy poskytovatel vyžaduje registrační poplatek. Díky tomu také nečekáte déle než pár vteřin, než je připsán.

Částky mohou být ve stovkách, i desetitisících

To nejzajímavější, co se těchto půjček týká, jsou určitě částky, které mohou být poskytnuty. Pokud chcete detailní přehled o společnostech a jednotlivých možnostech, navštivte adresu http://www.finmoney.cz/. Tento web totiž nejenom tyto půjčky monitoruje a tak nabízí aktuální přehled o tom, kolik si lze půjčit. Pokud budeme konkrétní, je třeba říci, že škála nabízených částek je opravdu velká.

Většina poskytovatelů dnes začíná na částkách okolo několika set korun, nejčastěji na sumě 500. Z té se lze ale dostat i na půjčky ve výši zhruba 5 000 korun českých. Tím ale nabídka určitě nekončí, jelikož poskytovatel Zaplo umí nabídnout i 12 500 Kč, nebo takzvaný CreditON zase částku 20 000 Kč. Díky tomu je možné řešit nejenom ty drobné finanční problémy, ale zaměřit se i na ty skutečně větší. V tomto směru je ale třeba říci, že ty největší částky nemusí být dostupné při prvních půjčkách, jelikož jsou omezovány tím, jak spolehliví žadatelé jsme. Naštěstí konkurenční boj a snaha získat zákazníka je natolik velká, že většina společností stále více a více snižuje laťku.

Žádost o půjčku online