Okamžitá půjčka – peníze ihned

Chtěl bych nějakou dobrou a spolehlivou půjčku, měla by to být okamžitá půjčka bez zajištění, kde bych dostal peníze ihned. Narazil jsem už na několik inzerátů, kde nabízeli půjčky, ale buď to jsou klasické půjčky, kde mi asi moji žádost neschválí nebo požadují nějaké zajištění, většinou ve formě zástavy nemovitosti. Nepotřebuji si půjčit tak velké peníze, abych chtěl někomu, kdo mi dá peníze ihned, dávat jako zajištění svůj byt. Stačila by mi jen menší okamžitá půjčka, ais tak do 50000 korun.

Jsem zaměstnaný, ale mám celkem dost nízké příjmy, takže už jsem narazil na to, že mi na několika místech řekli, že mi byla půjčka zamítnuta. Někde to bylo bez udání důvodu, jinde mi rovnou řekli, že mám moc malé příjmy. Vydělávám totiž jen asi 12 000 korun čisté a to fakt není moc. Chtěl bych si ale půjčit 50000 korun. Nevíte, jaká okamžitá půjčka bez zajištění by se pro mě hodila? Tak abych dostal peníze ihned i s mými malými příjmy?

Přečtěte si také:  Okamžitá půjčka na směnku

Honza Král, české Budějovice

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online