Okamžité půjčky na ruku

Potřebujete rychle půjčit peníze a nevíte, jakou půjčku byste si měli vybrat? V současné době je v české roubilos nabízeno několik stovek nejrůznějších typů půjček, úvěrů a dalších podobných finančních produktů. Takto široká nabídka se pochopitelně velmi liší jednotlivými parametry. V situaci, kdy potřebujete rychle získat peníze, byste se měli zajímat především o okamžité půjčky na ruku.

Podobný typ nabídky, tedy okamžité půjčky na ruku, poskytují jak banky, tak i nebankovní společnosti. U banky je hlavní výhoda v tom, že pokud budete žádat o menší částku (řádově do 200.000 Kč) tak stačí zajít na kteroukoliv pobočku banky a vyřízení žádosti proběhne zpravidla do 30-ti minut hned na místě. Jsou ale lidé, pro které se půjčka od banky nehodí (třeba z důvodu nízkého příjmu, nebo z důvodu nějakého negativního záznamu v registru). V takovém případě je pak možné využít nebankovní okamžité půjčky na ruku.

Přečtěte si také:  Vyžádejte si půjčku online a peníze mějte do několika minut

Nebankovní půjčky můžeme v zásadě rozdělit na dva hlavní typy nabídek. Jedna část jsou půjčky, které jsou poskytovány pouze prostřednictvím internetu nebo telefonu. Tyto nebankovní půjčky jsou většinou velmi levné, protože firmy, které je poskytují, nemají náklady s provozováním pobočky a jsou tak schopné nabídnout i velmi výhodné podmínky a úroky. Vyřízení takové půjčky ale někdy trvá i několik dní. Pokud potřebujete rychlé vyřízení okamžité půjčky na ruku, tak musíte zvážit, jak dlouho si můžete dovolit čekat na peníze.

Pokud potřebujete mít finance k dispozici opravdu velmi rychle (během několika hodiny nebo maximálně do jednoho dne), pak bude lepší, když se obrátíte přímo na některou nebankovní společnost, která má pobočku i ve vašem městě. Asi největší firma, která je dostupná snad ve všech městech v ČR je Provident, který je schopní zajistit vyřízení půjčky i během několika málo hodin.

Přečtěte si také:  Okamžitá půjčka na směnku pro všechny

Žádná jiná podobně velká společnost asi není. Snad v každém větším městě ale funguje alespoň jedna nebo i několik menších firem, které nabízejí půjčky a úvěry (velmi často se jedná o půjčky na směnku).

Další možností na okamžité půjčky na ruku, je navštívit některou zastavárnu. Pokud máte k dispozici nějakou cennost, kterou byste mohli dát do zástavy, dostanete peníze zpravidla během několika málo minut.

Zajímavé nabídky na okamžité půjčky na ruku najdete i na těchto webových stránkách, stačí si jen vybrat některou z nabídek, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Přečtěte si také:  Okamžitá půjčka - půjčky před výplatou