Okamžitá půjčka – půjčky před výplatou

Blíží se konec měsíce a vy jste úplně bez koruny? Pak vám nabízíme půjčky před výplatou. Naše okamžitá půjčka od 10000 Kč do 50000 Kč je rychlé a snadné řešení momentální finanční krize před výplatou. Okamžitě vám půjčíme – vyřízení je rychlé a snadné, peníze můžete mít do 24 hodin v hotovosti nebo do 48 hodin na bankovním účtu.

Co nabízí půjčky před výplatou?

Je to okamžitá finanční pomoc. Žádné zdlouhavé papírování, žádné čekání než posoudíme vaši žádost a odpovíme vám. To jestli, a kolik peněz vám dáme, se dozvíte nejpozději do 10 minut. Pokud je žádost schválena, peníze vám vyplatíme v hotovosti nejpozději do 24 hodin od schválení (24 hodin v pracovních dnech).

Co potřebujete k získání půjčky před výplatou?

Je to velmi prosté. Nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu nebo jiné zbytečné doklady. K vyřízení okamžité půjčky před výplatou vám postačí základní osobní doklady – občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, nebo třeba rodný list či zbrojní průkaz nebo jiný podobný doklad. Nic dalšího nepotřebujete. Okamžitá půjčka před výplatou vám může být schválena obratem a vy budete mít peníze ihned k dispozici.

Přečtěte si také:  Okamžitá půčka bez poplatku předem

Jaké jsou podmínky?

Pro získání okamžité půjčky před výplatou vám musí být minimálně 18 roků. Dále je podmínkou trvalý pobyt na území ČR a občanství České republiky nebo některé země EU. Půjčené peníze splácíte v pravidelných splátkách. Bezplatné splacení nebo odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů je zdarma. Půjčka nemá žádné skryté poplatky.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online