Férové půjčky: Půjčka na OP

Chcete si půjčit peníze a nemáte potvrzení o příjmu nebo jiné doklady, které po vás chtějí v bance? Nevadí, naše férové půjčky získáte jen s občankou. Naše půjčka na OP vám může poskytnout až 30000 Kč bez dalších dokladů. Nepotřebujete potvrzení o příjmu nebo jiný doklad. Je to jednoduché a prosté. Stačí navštívit naši pobočku, předložit OP, podepsat smlouvu a při odchodu vám ihned vyplatíme až 30000 korun v hotovosti.

Naše férová nebankovní půjčka na OP je určena pro všechny, kdo byli odmítnuti v bance nebo u jiné finanční společnosti. Půjčka na OP je vhodná jak pro ty co jsou momentálně bez práce (nezaměstnané evidované na úřadu práce), pro studenty nebo pro důchodce bez pravidelného příjmu, pro matky na mateřské nebo rodičovské dovolené. Nebo i pro všechny další kdo si potřebují půjčit peníze bez zbytečných formalit.

Peníze u naší férové půjčky vyplácíme ihned a v hotovosti. To se může hodit, pokud máte třeba zrovna zablokovaný účet z důvodu exekuce. Pokud ale dáváte přednost bezhotovostnímu převodu, není problém poslat vám peníze do banky nebo složenkou na poštu.

Přečtěte si také:  Nabízíme peníze i bez potvrzení o příjmu

K vyřízení férové půjčky na OP vám stačí jen OP (občanský průkaz) a doklad k ověření vaší adresy (výpis z bankovního účtu, zaplacená složena za vodu, plyn, elektřinu nebo telefon nebo nějaký úřední dopis).

Pokud navíc můžete doložit i svoje příjmy  – potvrzení o příjmech v zaměstnání, výše důchodu, výše vyplácených sociálních dávek nebo jaká je vaše mateřská, můžete si pak od nás půjčit i více než 30 tisíc korun. Hledáte-li solidní a férovou půjčku, vyzkoušejte nabídku od nás. Půjčka na OP je snadný a rychlý způsob jak si půjčit peníze.

Žádost o půjčku online