Srovnání nebankovních půjček

Sjednání nebankovní půjčky je většinou mnohem méně časově náročné a také jednodušší nežli žádání o půjčku v bance. Všechno je možno obstarat docela snadno za pomoci počítače a mobilu. Funguje to tak, že klient vypíše snadný formulář na internetových stránkách věřitelské společnosti, posečká na prověření údajů a během několika dalších okamžiků se objeví peníze na jeho bankovním účtu. Čas potřebný k vyřízení je různý u každého věřitele, ale většinou nemusíte čekat déle než několik hodin, či v některých případech minut.

Jak však z obrovské nabídky na trhu nebankovních půjček vybrat tu nejlepší? Vždy je lepší obracet se na prověřené nebankovní společnosti, které jsou na trhu již několik let a mnoho lidí s nimi má výborné zkušenosti. Ne každá společnost však poskytuje stejné podmínky a proto je potřeba si vše řádně přečíst a srovnat nabídky mezi sebou. Pečlivým výběrem půjčky, která bude vyhovovat právě Vám, můžete ušetřit spoustu peněz na úrocích a půjčka se Vám tak mnohem více vyplatí.

Přečtěte si také:  Peníze okamžitě

Hotovostní a bezhotovostní půjčka od Provident

Například známá a prověřená firma Provident, která je na našem trhu již mnoho let, nabízí půjčky prostřednictvím webového formuláře, nebo jednoduše zavoláním na telefonní číslo, kde s Vámi operátorka dohodne vše potřebné. Peníze můžete čerpat jak převodem na účet, tak v hotovosti a to samé se týká splátek. U hotovostního typu půjčky dostanete peníze ihned na ruku, jakmile podepíšete smlouvu, a poté k Vám bude chodit v dohodnutých intervalech obchodní zástupce který bude vybírat splátky. Půjčka je tak dostupná i lidem kteří nemají účet v bance. Půjčit si můžete až 80 000 na dobu dvou let (100 týdnů) s roční úrokovou mírou 19,70 % a RPSN 53,00 %. Celkem za půjčku ve výši 80 000 Kč zaplatíte 117 487 Kč. Provident nabízí nejrůznější bonusy jako například slevu pro stálé zákazníky, pojistku k půjčce nebo asistenční služby.

Přečtěte si také:  SEO analýza vylepší postavení vašich stránek ve vyhledávačích

Půjčka Cofidis

Oproti tomu půjčka od společnosti Cofidis Vám dokáže zajistit až 90 000 Kč se splatností až 51 měsíců. Roční úroková sazba a RPSN je 24 procent. Za půjčku ve výši 80 000 Kč zaplatíte celkově 123 648 Kč, což je o něco více než u Providentu, ale na druhou stranu je doba splácení více než dvakrát delší. Vedení úvěrového účtu je u Cofidisu zcela zdarma a navíc můžete půjčku předčasně splatit. Cofidis však na rozdíl od Providentu vyžaduje vlastnictví bankovního účtu a peníze převádí pouze bezhotovostně.
Ať již se rozhodnete vzít si půjčku u kterékoliv banky nebo nebankovní firmy, jednu věc byste měli mít na paměti. Půjčujte si jen pokud to opravdu potřebujete a nikdy si nepůjčujte více než dokážete splatit.

Přečtěte si také:  Půjčka Zaplo pomůže, když chybí pár tisíc před výplatou
shotput / Pixabay