Nebankovní půjčky Topfinanc

U každého z nás mohou někdy nastat situace, kdy nás překvapí nečekané výdaje. Co ale dělat v situaci, kdy nemáme dostatečnou finanční rezervu a v bance nám půjčit odmítají? Důvodů, proč banka zamítne žádost o úvěr, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá záznam v registrech dlužníků, stávající úvěry nebo nedostatečný příjem.

Nebankovní půjčky pak rozlišujeme do několika skupin podle úrokové sazby, způsobu vyřízení a doby splatnosti. Vyznat se v bludišti nebankovních půjček a získat nejvýhodnější podmínky půjčky Vám pomohou specialisté zdarma na Topfinanc.cz.

Financování nejen například opravy auta nebo nákup vybavení do domácnosti Vám pomohou vyřešit nebankovní půjčky bez registru. Nebankovní půjčky na Topfinanc.cz nabízí neúčelové půjčky až do 80000 Kč pro zaměstnance a podnikatele, kteří z nějakého důvodu nemohou žádat o úvěr v bance. Máte zde možnost získat více nabídek za nejvýhodnější úrokové sazby na trhu, možnost rozložení splátek až na 48 měsíců i s možností předčasného splacení kdykoliv v průběhu splácení. U půjček není vyžadována zástava ani ručitel.

Přečtěte si také:  Na co si dávat pozor při žádosti o rychlou půjčku?

Plánujete rekonstrukci bytu či domu nebo hledáte jen neúčelovou půjčku s výhodnější úrokovou sazbou? Pak jsou tu pro Vás nebankovní hypotéky, kde můžete získat finance na cokoliv za výrazně výhodnějších podmínek. Nebankovní hypotéka je také často využívána pro konsolidování nevýhodných půjček a úvěrů, financování při podnikání, ale lze pomoci ní řešit také například exekuce aj. Nebankovní hypotéka je dostupná i pro klienty, kteří nemají dostatečný příjem nebo nemohou tento příjem prokázat. Topfinanc hypotéky nabízí také možnost refinancování stávajících nebankovních hypoték.

byrev / Pixabay