Kam pro finanční injekci?

pujckyŽe jste špatně počítali a minulá výplata vám jednoduše nestačila? Potřebujete zaplatit nájem nebo fakturu od telefonního operátora? Máte před sebou kulaté narozeniny vaší maminky nebo snad potřebujete zaplatit lyžařský kurz pro své dítko? Pokud jste již vyčerpali všechny finanční zásoby z minula, budete zřejmě hledat možnosti, jak získat nějaké finanční prostředky navíc. V případě, že se vám nechce obtěžovat rodinu nebo nejbližší přátelé, budete se poohlížet po nějaké výhodné a nepříliš drahé půjčce. Jaké finanční produkty by mohly vyřešit vaši nepříznivou finanční situaci? Máme pro vás pár konkrétních tipů!

SMS půjčky bez poplatku

O SMS půjčkách toho již bylo napsáno mnoho. Tento – zpravidla nebankovní produkt je určen všem, kteří nechtějí podávat žádosti o půjčku na pobočce společnosti nebo se jim nechce vyplňovat online formuláře a čekat na jejich vyřízení. Pro zažádání o půjčku stačí poslat pouze jednu SMS v přesně určeném tvaru a ihned budete vědět, zda vám finanční injekce bude poskytnuta, či nikoli. Navíc taková SMS půjčka bez 1 Kč nevyžaduje žádnou platební transakci pro ověření bankovního konta žadatele.

Přečtěte si také:  Půjčte si tam, kde nemusíte dokládat svůj příjem

Půjčky před výplatou

O tento produkt mohou zpravidla žádat osoby starší 18 let, které mají trvalé bydliště na území České republiky a pravidelný příjem. Půjčky před výplatou jsou určeny ke krátkodobému překlenutí nepříznivého období, a proto jsou zpravidla poskytovány pouze v rozmezí pár dnů nebo týdnů.

Nebankovní společnosti, kde vám (ne)půjčí

Pokud nemáte dostatečný příjem, nacházíte se na úřadu práce, máte záznam v registru dlužníků nebo neseženete ručitele, s žádostí o půjčku u banky s největší pravděpodobností neuspějete. Proto vám nezbyde nic jiného, než využít nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí všem a bez rozdílu. Připravte se na to, že riziko, které nebankovní společnosti podstupují, bude vykoupeno vyššími úroky nebo poplatky, které mohou být s půjčkou často spojené.

Žádost o půjčku online