Známá a výhodná okamžitá půjčka

V dnešní době patří Provident mezi nejznámější poskytovatele nebankovních půjček na trhu. Je to prověřená společnost, u které není žádný větší problém získat okamžitě peníze, které právě potřebujete.

Jak žádat o půjčku

O tuto půjčku si můžete požádat několika způsoby. V dnešní době je nejjednodušší podat žádost online na webových stránkách poskytovatele nebo zasláním e-mailu na jeho adresu. Rovněž můžete zatelefonovat na zákaznickou linku a dohodnout se na schůzce s obchodním zástupcem společnosti. Obchodní zástupce s vámi sepíše rychlou a jasnou smlouvu. Neplatí se žádné skryté poplatky. Přímo při podpisu smlouvy se dohodnete na výši zpravidla týdenních splátek a od toho se odvíjející délce splácení.

Podmínky půjčky

Žadatel o půjčku musí být starší 18 let. Půjčku je možné si sjednat na celém území České republiky. Je vhodná pro lidi, kteří mají omezené finanční prostředky a potřebují ihned řešit svou nepříznivou finanční situaci. Provident nabízí půjčku již od 4 000 Kč až do 80 000 Kč. Půjčka je neúčelová, takže půjčené peníze můžete použít naprosto na cokoli. Společnost Provident působí v několika zemích Evropy i v Mexiku. Je oblíbená především proto, že je schopna poskytnout peníze prakticky ihned širokému spektru žadatelů. Splatnost půjčky je většinou od šesti měsíců do dvou let podle výše půjčené částky. Společnost nepožaduje ručitele ani zástavu nemovitosti. Při potížích se splácením je možné se dohodnout se svým obchodním zástupcem a vzniklou situaci řešit. Klienti se tak nedostávají do bezvýchodných situací. Tyto půjčky jsou tedy vhodné pro každého.

Přečtěte si také:  „Rychlá půjčka“ je opravdu rychlá

Žádost o půjčku online