Andělská půjčka pro vás

Až 10 000 korun můžete získat, pokud vám např. před výplatou schází hotovost nebo vás potkal nečekaný výdaj, od Money Services Group, s.r.o. ve formě jejich Andělské půjčky. Poskytovatel se řídí zásadami zodpovědného půjčování a své klienty prověřuje, přesto lze vše vyřídit rychle, spolehlivě a online z pohodlí domova.

Výhody Andělské půjčky

Peníze si můžete půjčit na 7 – 30 dní dle vlastního uvážení. Podle délky půjčky bude rovněž nastaven poplatek za její vyřízení. Jeho výši znáte už ve chvíli, kdy podepisujete smlouvu, a žádné další výdaje s půjčkou spojené vás nečekají, úroky se nehradí. Celou agendu okolo půjčky lze vyřídit online, a to včetně doložení výše příjmu. Celá procedura od zadání požadavku po získání peněz na váš účet přitom trvá při dodržení požadavků pouhých 15 – 30 minut.

Podmínky schválení půjčky

Andělská půjčka je určena všem, kterým už bylo 18 let, jsou způsobilí k právním úkonům a mají trvalé bydliště na území České republiky, které však nesmí být totožné s adresou Obecního úřadu. Podmínkou poskytnutí půjčky je stálý příjem, který je zapotřebí k žádosti doložit. Nemusíte přitom být pouze zaměstnanec nebo OSVČ, abyste na půjčku dosáhli, běžně se poskytuje i matkám na mateřské dovolené, důchodcům nebo studentům, mohou-li doložit příjmy např. z brigád. Pokud máte o půjčku zájem, počítejte také s tím, že vám nebude schválena, pokud na vás je uvalena exekuce nebo jste v insolvenčním řízení. Poskytovatel každého žadatele pečlivě prověřuje v registrech dlužníků i v insolvenčním rejstříku.

Přečtěte si také:  Rychlá online půjčka během několika minut

Žádost o půjčku online