Peníze okamžitě u vás

Pokud jste se dostali do nepředvídané situace, kdy okamžitě potřebujete získat finanční částku až do výše 150 000 korun, máte možnost se obrátit na nebankovní společnost Vyřiďte.cz, která vám může pomoci.

Jak žádat o půjčku

O tuto půjčku mohou žádat všichni občané České republiky s trvalým pobytem na jejím území, pokud již dovršili zletilosti a jsou mladší 66 let a adresa jejich trvalého pobytu není shodná s adresou obecního úřadu. Postup získání půjčky je velice jednoduchý. Vyplníte pouze online žádost na webových stránkách společnosti a během následujících okamžiků vás budou kontaktovat operátoři, kteří jsou připraveni odpovědět na vaše otázky. Tato půjčka je poskytována téměř okamžitě. Online je možné ji schválit během několika minut. Informaci o tom, zda vám byla půjčka schválena, se dozvíte během telefonického rozhovoru s operátorem, a to včetně RPSN a úrokové sazby.

Splácení půjčky

Půjčka je poskytovaná bez ručitele a bez poplatků. Poskytovatel půjčky nenahlíží do registru dlužníků, půjčka je tudíž výhodná i pro ty, kteří se v minulosti dostali do potíží. Po dobu splácení můžete až čtyřikrát odložit svou splátku, splatnost půjčky je možno zvolit v rozmezí od 24 do 84 měsíců. Pokud byste si svou půjčku rozmysleli, máte možnost ji do 30 dnů zrušit. Za tuto půjčku se neplatí žádné poplatky předem, ani poplatky za předčasné splacení půjčky. Tuto nebankovní okamžitou půjčku můžete tak využít skutečně na cokoliv si jen přejete. Půjčit si můžete 10 000 Kč až 150 000 korun a nepotřebujete k tomu ručitele, ani pojištění výdajů.

Přečtěte si také:  Okamžitá půjčka před výplatou od Kouzelné půjčky

Žádost o půjčku online