Peníze ještě v den podepsání smlouvy

To, že máte peníze prakticky ihned k dispozici, je výsadou zejména nebankovních subjektů. Soukromé instituce a firmy si totiž mohou dovolit uvolnit i několik stovek tisíc a to prakticky okamžitě. Jenže banky takovou možnost nemají. Ty musí spořádaně hospodařit, pořádně každý krok promýšlet a zejména se řídit pokyny, které jim plynou z centrální banky. Ovšem najde se mezi nimi výjimka. Tou výjimkou je ČSOB, která vám poskytne půjčené peníze hned v den, kdy podepíšete smlouvu.

Inkoust ještě nezaschl…

Inkoust na smlouvě o půjčce ještě ani nezaschl a vy už u sebe můžete mít částku činící až 600 000 korun. Za takovou částku si již v dnešní době můžete pořídit krásné auto či menší byt, a to všechno hned dnes, bez zbytečného čekání.

O jakou půjčku se jedná?

Každý je teď nejspíš zvědavý, o jakou půjčku se to vlastně jedná? Přece není možné, abyste získali tolik peněz tak rychle a tak snadno? Ale ano, u ČSOB, jak vidíte, to možné je! Jedná se o půjčku na cokoliv, takže nemusíte dokládat účel, k čemu budete peníze využívat. Tím se její vyřizování stává super rychlou záležitostí, která netrvá déle než samotné podepsání smlouvy.

Přečtěte si také:  Rychlé půjčky můžete získat okamžitě - které jsou nejlepší?

Jaké jsou podmínky půjčky na cokoliv?

Minimální výše, jakou si takto u ČSOB můžete půjčit, je 20 000 korun, což je určeno lidem, kteří zrovna nemají takové velké cíle, jako je auto nebo byt, ale pouze potřebují například nové vybavené do domácnosti. Roční úroková sazba je pak u této půjčky stanovena na 8,9 procentech, čímž se tato půjčka řadí mezi jedny z nejvýhodnějších na českém trhu. Již jen v málo bankách, nebo ekonomických subjektech, vám bude nabídnuta tak nízká roční úroková sazba. Splácet tuto půjčku pak můžete buď jeden, ale i sedm let. Rozložení je pouze na vás. Splatit úvěr ale můžete i dříve, než máte vůbec uvedeno ve smlouvě, nebo než jak je uvedeno v popisu. Spousta věcí tedy záleží pouze na vás. ČSOB je tedy jednou z velice malého počtu bank, která vám vychází maximálně vstříc.

Žádost o půjčku online