Seznamte se, prosím: půjčky bez prokazování příjmu

Padl na vás v práci pomyslný „Černý Petr“? Již nějakou dobu hledáte zaměstnání a stále bez úspěchu? Nebo zaměstnání máte, ovšem almužna, kterou zde pobíráte sotva pokryje vaše nejnutnější výdaje? Pokud budete v některé z výše uvedených situací žádat o půjčku, můžete nepěkně narazit. V bance vaši žádost s největší pravděpodobností okamžitě zamítnou, u některých nebankovních společností pak může být situace totožná.

Existují ovšem společnosti, které nabízejí specifický produkt s názvem půjčky bez prokazování příjmu, s nímž se podrobně seznámíme na následujících řádcích.

Pro koho jsou půjčky bez prokazování příjmů ideální alternativou?

Pro všechny, jejichž příjem je pro poskytnutí klasické půjčky příliš nízký nebo nedostatečný. Pokud pobíráte invalidní, starobní či jiný druh důchodu, pak i vy můžete s žádostí o klasickou půjčku nepěkně narazit. To samé v případě, jste-li vedeni na úřadu práce. Půjčky bez prokazování příjmů jsou určeny pro všechny tyto skupiny zájemců.

Přečtěte si také:  Andělská půjčka pro vás

Kdo tento typ půjček poskytuje?

Půjčky bez prokazování příjmů jsou zejména doménou nebankovních institucí. Banky rizikovým klientům, u nichž není zaručen pravidelný, a vysoký příjem jednoduše nepůjčují. Jelikož je ovšem těchto klientů čím dál, tím víc, nebankovní společnosti do svého portfolia tento produkt stále častěji zařazují.

Na co si dát při sjednávání půjčky bez prokazování příjmu pozor?

V první řadě je důležité vybrat solidní společnost, která u nás již nějakou dobu působí. Dále se pak také vyvarujte výběru konkrétního produktu na základě výše úroků. Raději zohledněte hodnotu RPSN a veškeré poplatky, jež jsou s daným produktem spojené.

Hans / Pixabay

Žádost o půjčku online