Kde máte prakticky okamžitě půjčku k dispozici?

Půjčka. Na tu vás lákají prakticky na každém rohu, jenže když pak přijde na její vyplacení, musíte mnohdy čekat i několik dnů. To ale rozhodně nemáte zapotřebí! Stačí si vybrat správný ekonomický subjekt a můžete mít penízky k dispozici klidně už do pěti minut. A kde? To se dozvíte v tomto článku.

Peníze do pěti minut na účtu?

Ano! I takto rychle můžete mít půjčené peníze k dispozici! Jedná se ale pouze o jednu z mála společností, která takto rychle půjčky poskytuje. Fastfin.cz. I když je registrace u ní poněkud zdlouhavější, následné vyplacení peněz jde jako na drátcích.

Peníze stále rychle k dispozici

Druhou velice rychlou společností, která neřeší zbytečnosti a jde rovnou k věci, tedy k vyplacení půjčky, je Click Credit. Když si u této společnosti zažádáte o půjčku, budete mít od potvrzení žádosti přesně za hodinu peníze na účtu. Pokud tedy netrváte na tom, že finance potřebujete teď hned, je Click Credit výbornou variantou.

Ne až tak rychlé peníze, zato vysoké sumy

Vyžadujete-li, aby bylo možné sjednat si půjčku minimálně na několik desítek tisíc korun, budete již potřebovat bankovní subjekt. Ty totiž takové půjčky běžně poskytují. Navíc, pokud chcete, aby byla půjčka rychle sjednaná a následně i rychle vyplacená, zbývá nám z celého spektra bank už pouze jedna, a to Komerční banka. Ta vyplácí peníze do čtyřiadvaceti hodin, tudíž stále poměrně rychle.

Přečtěte si také:  Půjčky bez ověrení příjmů a potvrzení

Peníze do druhého dne

Pokud si zakládáte na tom, aby byla například první půjčka zdarma, ale nezáleží vám již tolik na době vyplacení půjčených peněz, obraťte se na zaplo.cz. Tato společnost totiž poskytuje finance buď do několika minut, v závislosti na typu banky, u které máte účet, ale i do druhého dne, ovšem první půjčku máte naprosto zdarma.

Peníze až za několik dnů

A jako poslední v našem výčtu zde máme společnost Ferratum. Ta sice poskytuje naprosto bezkonkurenční služby a nabídky, ovšem na druhou stranu budete mít u ní půjčené peníze k dispozici klidně až za čtyři pracovní dny.

Žádost o půjčku online