Nabídka okamžité půjčky bez potvrzení

Potřebujte půjčit peníze a bance vás odmítli? Hledáte okamžité řešení své finanční situace, ale máte jen nízké nebo obtížně doložitelné příjmy? Pak i vy se možná zajímáte o nabídky na okamžité půjčky bez potvrzení. Na této stránce najdete několik základních informací a rad, bez kterých se určitě neobejdete.

Okamžité řešení, půjčky i bez potvrzení!

Tak právě tohle nebo podobné formulace obsahují inzeráty od banky nebo nebankovní společnosti. Slibují okamžité půjčení peněz bez potvrzení. Pokud se ale o jejich nabídku začnete více zajímat tak zjistíte, že půjčka je sice bez potvrzení, ale že po vás přesto budou chtít doložit příjmy. U banky se často jedná o to, že se objede bez potvrzení, ale bude chtít, abyste u ní měli účet minimálně 3 měsíce.

Náš tip: Soukromé půjčky snadno: půjčím peníze i v hotovosti, nebo také Ověřené půjčky na směnku.

Rada číslo 1: Nabídky na okamžité půjčky bez potvrzení nemusí nutně znamenat, že vám někdo chce půjčit bez toho, že byste mu nějak prokázali schopnost splácet

Půjčky bez potvrzení ale se zástavou

Další inzeráty na okamžité půjčky bez potvrzení sice nepožadují žádné dokazování příjmů a půjčí vám opravdu bez potvrzování vašich příjmů. Ale budou po vás chtít svoje půjčky zaručit prostřednictvím zástavy nemovitosti. Podobné úvěry jsou pak poměrně dost rizikové. Pokud se u půjčky zaručíte nemovitostí, tak vám většinou půjčí jen 50% z hodnoty nemovitosti nebo i méně. A pokud se dostanete do problémů se splácením tak může nakonec i přijít o střechu nad hlavou

Přečtěte si také:  Půjčky bez příjmů Tachov

Rada číslo 2: U okamžité půjčky bez potvrzení se často budete muset zaručit nemovitostí

Mohu si to dovolit?

Tak přesně to je otázka, kterou byste si u okamžité půjčky bez potvrzení měli položit. Pokud vám totiž nějaká firma půjčí bez potvrzení, tak to to bude chtít pořádně zaplatit. Pří získání okamžité půjčky sice vyřešíte akutní problémy s financemi, ale za pár týdnů toho také můžete hořce litovat.

Pokud vám dneska chybí pár desítek tisíc je to špatné. Ale uvědomte si, že za půjčení můžete zaplatit i několikanásobek toho co jste si půjčili. Takže když si půjčíte 50.000 Kč, můžete také nakonec vracet i 100.000 Kč, anebo mnohem více. A můžete si to dovolit?

Žádost o půjčku online