Nabízíme peníze i bez potvrzení o příjmu

Trápí vás starosti s penězi? Máte nějaké nečekané výdaje a přitom si nemůžete vzít půjčku v bance, protože máte jen malé příjmy nebo své příjmy nemůžete doložit? Pak vám můžeme nabídnout půjčky i bez potvrzení o příjmu. Půjčíme vám do 15000 Kč bez jakéhokoliv potvrzení o tom, že někde pracujete a máte nějaké příjmy.

Peníze dostanete v hotovosti nebo vám je můžeme poslat na bankovní účet. U částky do 15000 korun nepožadujeme ručitele ani jiné záruky, kromě předložení platných dokladů totožnosti a ověření adresy. Naše nabídka je určena především pro město Chomutov, kde má naše firma svoje kanceláře, jsme ale schopni nabídnout půjčky i pro další zájemce v celé ČR.

Tip pro vás: Finská půjčka se splatností až 45 dní

Přečtěte si také:  Půjčky bez příjmů Tachov

Stačí, když se nám ozvete nebo když nám pošlete email a naši pracovníci se s vámi obratem spojí a pokusí se vám nabídnout nějaké zajímavé řešení pro vaše finanční problémy. Uvidíte, že budete s naší nabídkou spokojeni a určitě nebudete litovat, že jste se rozhodli pro naše půjčky.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online