Potřebujete rychle hotovost? Poradíme vám jak na to

Každý to jistě zná. Zírání na nezaplacenou složenku, o které jste si mysleli, že už byla proplacená a nyní je po datu splatnosti. Penále jsou na dohled, ale naštěstí jsou tu krátkodobé půjčky, které podobné problémy obratem vyřeší. Vždyť je to vlastně docela snadné. Potřebujete rychle hotovost? Tak je tu nebankovní půjčka! Řešení, které je na dosah a zabere jen pár desítek vteřin. Pokud nevěříte, jen si to všechno zkuste sami – a uvidíte, že je to pravda. Není proč váhat!

Rodinný rozpočet občas potřebuje vzpruhu

Potřebujete poradit, jak vybrat půjčku? Není to skutečně nic složitého. Řiďte se hlavně ciframi, které jsou u nabídky uvedeny a nemůžete se v žádném případě splést. Vždyť právě řeč čísel je naprosto zásadní, a to v mnoha oblastech lidského konání – u půjček ale hraje prim naprosto zřetelně. Vždyť nemít úrokovou sazbu před očima, ani byste se nemohli vůbec rozhodnout. Neznali byste základní parametr půjčky a s takovou se nelze odhodlat podepsat smlouvu nebo vůbec jen o úvěr formálně požádat.

Co potřebujete k tomu, abyste úvěr opravdu získali?

Podmínek pro získání klasické půjčky opravdu není mnoho. Pojďme se na ně proto společně podívat, je to vážně jednoduché.

  • Bankovní účet, který je vedený na vaše jméno. Dispoziční právo k manželovu účtu nestačí, v takovém případě by musel požádat o úvěr (obecně v jakékoliv výši) přímo on. Pravidla jsou žel pravidla.
  • Občanský průkaz a trvalý pobyt na území ČR. Je třeba číslo OP, aby došlo k identifikaci žadatele, bohužel – bez něj to v žádném případě nepůjde! Skutečně intimní údaje samozřejmě nebudou vůbec vyžadovány.
  • V některých případech, zpravidla o půjček nad deset tisíc korun, může být vyžadován doklad o trvalém příjmu. Výpis z účtu za posledního čtvrt roku, pracovní smlouva, vlastně cokoliv hmatatelného, že pracujete a berete za to pravidelně peníze.
Přečtěte si také:  Bianko směnka - rozumné řešení?

O kvalitní půjčku si musíte umět říct, jinak ji nedostanete. Především je nutné ji nejprve najít, což nebývá při rozsahu našeho trhu vždy jednoduché. Vhodná půjčka se nepozná podle úžasné reklamy, která skoro bere dech – ale to jistě víte nejlépe sami. Pozná se podle nízkého RPSN a pestré palety doplňkových služeb, stejně jako podle toho, že nevyžaduje žádné poplatky předem! To je spíš riziko, do kterého raději nechodit.

Žádost o půjčku online