KSN Investments – půjčka z vlastních zdrojů

Chybí vám peníze? Chcete si mimořádně dopřát více, než na kolik jste schopni nárazově vydělat? Nechcete nebo nemůžete čekat několik měsíců na splnění svého snu? V tom případě se zkuste obrátit na společnost KSN Investments – po individuálním posouzení vám půjčí až 30 000 korun z vlastních zdrojů. Samozřejmě je zapotřebí vyhovět požadavkům společnosti na bonitu, od které se odvíjí i individuálně stanovená úroková sazba, a u smlouvy počítejte s doložkou přímé vykonatelnosti, ale rozhodně se zde nesetkáte s rozhodčími doložkami ani nutností jakýchkoliv poplatků předem.

Půjčky pro fyzické osoby

Jako fyzická osoba můžete půjčku od KSN Investments získat v případě, že vám již bylo 18 let, máte platný občanský průkaz, jakýkoliv druhý doklad totožnosti s fotografií a trvalý pobyt na území České republiky. Podmínkou rovněž je, že nemáte více než jeden záznam v centrální evidenci exekucí. Ve standardních případech se ani neprověřuje registr dlužníků. Potvrzení o výši příjmů společnost nevyžaduje, jste-li však schopni jej doložit, rozhodně bude výhodou. Půjčit si můžete až 30 000 korun, bez ručitele a zástavy, jediným ručením, které se vyžaduje, je směnka vlastní. Vše lze vyřídit do 24 hodin, peníze můžete obdržet na bankovní účet nebo v hotovosti. První splátku půjčky je možno uhradit teprve 30 dní po podpisu smlouvy, minimální výše splátek je stanovena na 15% vypůjčené částky.

Přečtěte si také:  „Rychlá půjčka“ je opravdu rychlá

Půjčky pro podnikatele

Podnikatelé mohou získat půjčku ještě výrazně vyšší, až 200 000 korun. Pokud však chcete získat až takto vysokou částku, je již nutný ručitel nebo zástava a notářský zápis. Předložit musíte, mimo dokladů nutných i pro půjčku pro fyzickou osobu, i dvě daňová přiznání a originál živnostenského oprávnění nebo koncesní listinu. Rozhodně pak nesmíte být v insolvenčním řízení nebo v úpadku!

Žádost o půjčku online