KSN Investments – půjčka z vlastních zdrojů

Chybí vám peníze? Chcete si mimořádně dopřát více, než na kolik jste schopni nárazově vydělat? Nechcete nebo nemůžete čekat několik měsíců na splnění svého snu? V tom případě se zkuste obrátit na společnost KSN Investments – po individuálním posouzení vám půjčí až 30 000 korun z vlastních zdrojů. Samozřejmě je zapotřebí vyhovět požadavkům společnosti na bonitu, od které se odvíjí i individuálně stanovená úroková sazba, a u smlouvy počítejte s doložkou přímé vykonatelnosti, ale rozhodně se zde nesetkáte s rozhodčími doložkami ani nutností jakýchkoliv poplatků předem.

Půjčky pro fyzické osoby

Jako fyzická osoba můžete půjčku od KSN Investments získat v případě, že vám již bylo 18 let, máte platný občanský průkaz, jakýkoliv druhý doklad totožnosti s fotografií a trvalý pobyt na území České republiky. Podmínkou rovněž je, že nemáte více než jeden záznam v centrální evidenci exekucí. Ve standardních případech se ani neprověřuje registr dlužníků. Potvrzení o výši příjmů společnost nevyžaduje, jste-li však schopni jej doložit, rozhodně bude výhodou. Půjčit si můžete až 30 000 korun, bez ručitele a zástavy, jediným ručením, které se vyžaduje, je směnka vlastní. Vše lze vyřídit do 24 hodin, peníze můžete obdržet na bankovní účet nebo v hotovosti. První splátku půjčky je možno uhradit teprve 30 dní po podpisu smlouvy, minimální výše splátek je stanovena na 15% vypůjčené částky.

Půjčky pro podnikatele

Podnikatelé mohou získat půjčku ještě výrazně vyšší, až 200 000 korun. Pokud však chcete získat až takto vysokou částku, je již nutný ručitel nebo zástava a notářský zápis. Předložit musíte, mimo dokladů nutných i pro půjčku pro fyzickou osobu, i dvě daňová přiznání a originál živnostenského oprávnění nebo koncesní listinu. Rozhodně pak nesmíte být v insolvenčním řízení nebo v úpadku!