Okamžitá půjčka před výplatou od Kouzelné půjčky

Výhodou Okamžité Kouzelné online půjčky je možnost vyřízení kdykoliv a odkudkoliv. Online půjčky fungují nepřetržitě. Záleží jen na vás, kdy se pro půjčku rozhodnete a vyřídíte si ji. Peníze na svém účtu můžete mít pár hodin po zaslání žádosti.

Pro koho je Okamžitá půjčka

Kouzelná půjčka je určená pouze pro občany, kteří jsou trvale hlášeni na území ČR a jsou starší 18 let. Podmínkou je mít pravidelný měsíční příjem. Nezáleží na tom, zda jste zaměstnáni nebo OSVČ. Každý žadatel musí mít vlastní bankovní účet a vlastní mobilní telefon. Rovněž je nutné do žádosti uvést svou emailovou adresu.

Komu Kouzelná půjčka určena není

Žadatel o půjčku neuspěje, má-li u stejné společnosti nesplacenou půjčku. Nesmí proti němu také být vedeno exekuční řízení, ani nesmí být podán návrh na zahájení insolvenčního řízení nebo povoleno oddlužení.

Výše půjčky

Půjčit si můžete až 10 000 Kč. Pokud se stanete dlouhodobým klientem, který splácí řádně a včas, můžete si půjčit až 50 000 Kč. Toto je naprosto mimořádná nabídka, kterou neposkytuje mnoho nebankovních společností. Schválení opakovaných půjček pro stálé klienty bývá ještě výrazně rychlejší, než když si půjčujete poprvé. V takovémto případě totiž můžete žádat i přes SMS zprávu. Poprvé si můžete půjčit 1 až 10 000 Kč, a to na 2 – 30 dnů. Dobu splácení si můžete sami vybrat. Tato půjčka se hodí před výplatou, při nenadálých výdajích, nebo když vám včas nepřijdou peníze, na které čekáte. Pokud nemáte možnost se obrátit s žádostí o půjčení peněz na rodinu, nebo přátele, může být právě pro vás Okamžitá půjčka od Kouzelné půjčky řešením.

Přečtěte si také:  Bianko směnka - rozumné řešení?

Žádost o půjčku online