Soukromé půjčky ihned

Půjčky Liberec: Hledám nějakého poskytovatele soukromé půjčky ihned. Nebankovní půjčky mě docela zklamaly. Jsou sice schopné půjčit peníze i bez doložení příjmů, ale mají šíleně vysoké úroky. Jsem nezaměstnaná samoživitelka a musím se strat o dvě malé děti a jsem odkázaná jen na podporu a sociální dávky. Potřebovala bych půjčit nějaké peníze, stačila by mi jen menší částka 10000 nebo 20000 Kč.

Pokud někdo, nějaký soukromník nebo jiný hodný člověk, poskytuje soukromé půjčky ihned a byl by mi ochotný půjčit peníze v hotovosti, tak bych byla moc rád. Jsem v zoufalé situaci a nevím, kam bych se měla obrátit o pomoc. Jsem slušný člověk a nemusíte mít strach, že bych vám peníze nevrátila. Mám už domluvenou práci, od příštího měsíce bych měla nastoupit do nového zaměstnání a hned jak dostanu první výplatu, tak bych vám začala půjčené peníze splácet. Potřebuji ale, aby půjčka měla nějaké rozumné úroky, protože si nemohu dovolit platit moc peněz navíc. Určitě nezvládnu zaplatit dvojnásobek toho, co jsem si půjčila, jako to po mě chtějí jinde. Proto se spoléhám na soukromé půjčky ihned od nějakého slušného člověka, který by byl ochotný pomoci matce se dvěma dětmi.

Přečtěte si také:  Půjčím peníze ještě dnes

Marie Pastorková, Liberec

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Žádost o půjčku online