Okamžité půjčky bez poplatku předem

Při hledání okamžité půjčky byste si měli dávat pozor, aby nebylo požadováno zaplacení poplatku předem. Vybírejte si jen ty nabídky, které jsou bez poplatku. Některé firmy totiž za posouzení žádosti o poskytnutí půjčky požadují zaplacení poplatku předem. A dost často se ale nejedená o příliš seriózní nabídky.

Půjčky a úvěry bez poplatku předem

Pokud si budete chtít půjčit peníze v bance, tak tam jsou vždy úvěry a půjčky poskytovány bez poplatku předem. U některých bank je ale účtován administrativní poplatek po schválení okamžité půjčky. To může v praxi znamenat, že po schválení a vyplacení peněz nedostane 30.000 Kč, o které jste žádali, ale třeba jen 29.500 Kč. A 500 korun si banka nechá jako poplatek za vyřízení okamžité půjčky.

Tip: Zaručená půjčka pro všechny: Půjčka 20000 do hodiny nebo také Konsolidace půjček bez registru.

Pokud se obrátíte s žádostí o peníze na některou nebankovní společnost, tak můžete narazit na nabídky bez poplatku předem ale i na ty kde se předem platit musí. Takovým nabídkám je ale lepší se vyhýbat. Velmi často se totiž za podobnou nabídkou může schovávat i nějaký podvod, který má následující scénář:

Obrátíte se na firmu, která inzeruje okamžité nebankovní půjčky bez poplatku předem. Tam vám ale sdělí, že za zpracování vaší žádosti je administrativní poplatek třeba 1000 korun. Vy zaplatíte a firma posoudí udělení půjčky. A vaši žádost zamítne. Takže jste o tisíc korun chudší a nemáte nic.

Okamžité půjčky když jste v nouzi

Asi každý člověk se někdy může dostat do složité finanční situace. Řešením bývají okamžité půjčky. Pokud ale již máte velké dluhy nebo špatnou historii ve splácení tak vám ani banky a většinou ani nebankovní společnosti nepůjčí (i když často inzerují, že ano).

Přečtěte si také:  Půjčky bez příjmů Tachov

Toho pak využívají různí finanční poradci, kteří nabízejí zprostředkování okamžité půjčky bez registru nebo bez doložení příjmu. Takové nabídky ale nejsou bez poplatku předem. Tito finanční poradci požadují za své služby zaplacení poplatku předem.

Řešením, pokud jste v nouzi, je opatrnost a zdravý rozum. I když máte málo času a potřebujete okamžité řešení, rychle získat peníze. Ani v takovém případě byste ale neměli skočit po první nabídce, kde vám slibují okamžité peníze. Určitě se vyplatí v klidu si prostudovat všechny podmínky. I ty které jsou napsané drobným písmem na zadní straně!

Žádost o půjčku online