Půjčka nebo úvěr bez úroků?

Moc vás prosím, našel b y se nějaký hodný člověk, který by mi půjčil peníze bez úroků? Jsem z města Havlíčkův Brod, mám malé dítě a momentálně jsem bez práce. Firma kde jsem pracovala, zkrachovala a já jsem od nich nedostala poslední dvě výplaty a dluží mi i odstupné. Jsem úplně bez peněz. Potřebovala bych alespoň pár tisíc, abychom měli z čeho žít, dokud si nenajdu novou práci. Pak bych vám vše vrátila.

Nepotřebuji moc peněz, stačila by mi jen malá půčka nebo úvěr. Ale bojím se, že nebudu schopná zaplatit moc vysoké úroky a také momentálně nemohu prokázat žádné příjmy. Už jsem se zkoušela ptát na několika místech nebo i známých a nikdo mi nechce půjčit. Jsem na tom moc špatně a hodně by mi pomohla jakákoliv půjčka, Moc vás prosím o pomoc.

Přečtěte si také:  Okamžité půjčky, pozor na podvody

Jarka Dostálová, Havlíčkův Brod

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Kde sehnat peníze. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Půjčky bez doložení příjmu ihned.

Žádost o půjčku online